fbpx
3 C
Olsztyn
czwartek, 2 grudnia, 2021
reklama

Pierwsza impreza w FaceClub Olsztyn. Stało się coś zaskakującego

reklama

W sobotni (06.03) wieczór, otworzył się największy klub w Olsztynie. Zaskakujące było to, że sanepid z policją nie zjawił się na otwarciu.

Przedsiębiorcy mają dość lockdownu. Otwierają się, w obawie przed problemami finansowymi. Sanepid próbuje blokować te otwarcia, powołując się na stwarzanie zagrożenia życia lub zdrowia. Tak było w przypadku olsztyńskiego klubu V.S 20: Sanepid zgłasza olsztyński klub do prokuratury, „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie, Kto ma rację? Klub, czy sanepid.

W sobotę, o godz. 21 nastąpiło oficjalne otwarcie olsztyńskiego Face Clubu, który mieści się na Nagórkach, przy ul. Orłowicza. Na pierwszej imprezie partyjnej (bo takie były założenia organizatora) pojawił się tłumek ludzi i wbrew zdziwieniu wszystkich obecnych, zabrakło policji z sanepidem. Czy służby sanitarne zmieniły podejście do przedsiębiorców po trudnościach, które ich spotkały przy próbie zamknięcia V.S 20?

Czytaj też:  Podano ile w Polsce jest osób w pełni zaszczepionych przeciwko COVID-19
reklama

Policja i sanepid odpuściły Face Clubowi. Zjawiły się tłumy Policja i sanepid odpuściły Face Clubowi. Zjawiły się tłumy Policja i sanepid odpuściły Face Clubowi. Zjawiły się tłumy Pierwsza impreza w FaceClub Olsztyn. Stało się coś zaskakującego Pierwsza impreza w FaceClub Olsztyn. Stało się coś zaskakującego Pierwsza impreza w FaceClub Olsztyn. Stało się coś zaskakującego

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

8 KOMENTARZY

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama