reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Pierwsza impreza w FaceClub Olsztyn. Stało się coś zaskakującego

WiadomościPierwsza impreza w FaceClub Olsztyn. Stało się coś zaskakującego

W sobotni (06.03) wieczór, otworzył się największy klub w Olsztynie. Zaskakujące było to, że sanepid z policją nie zjawił się na otwarciu.

reklama

Przedsiębiorcy mają dość lockdownu. Otwierają się, w obawie przed problemami finansowymi. Sanepid próbuje blokować te otwarcia, powołując się na stwarzanie zagrożenia życia lub zdrowia. Tak było w przypadku olsztyńskiego klubu V.S 20: Sanepid zgłasza olsztyński klub do prokuratury, „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie, Kto ma rację? Klub, czy sanepid.

W sobotę, o godz. 21 nastąpiło oficjalne otwarcie olsztyńskiego Face Clubu, który mieści się na Nagórkach, przy ul. Orłowicza. Na pierwszej imprezie partyjnej (bo takie były założenia organizatora) pojawił się tłumek ludzi i wbrew zdziwieniu wszystkich obecnych, zabrakło policji z sanepidem. Czy służby sanitarne zmieniły podejście do przedsiębiorców po trudnościach, które ich spotkały przy próbie zamknięcia V.S 20?

reklama

Policja i sanepid odpuściły Face Clubowi. Zjawiły się tłumy Policja i sanepid odpuściły Face Clubowi. Zjawiły się tłumy Policja i sanepid odpuściły Face Clubowi. Zjawiły się tłumy Pierwsza impreza w FaceClub Olsztyn. Stało się coś zaskakującego Pierwsza impreza w FaceClub Olsztyn. Stało się coś zaskakującego Pierwsza impreza w FaceClub Olsztyn. Stało się coś zaskakującego

zobacz też: Organizujesz imprezę w Olsztynie? O tym musisz pamiętać

reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
reklama

8 KOMENTARZY

8 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×