fbpx
5 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Pierwsza impreza w FaceClub Olsztyn. Stało się coś zaskakującego

reklama

W sobotni (06.03) wieczór, otworzył się największy klub w Olsztynie. Zaskakujące było to, że sanepid z policją nie zjawił się na otwarciu.

Przedsiębiorcy mają dość lockdownu. Otwierają się, w obawie przed problemami finansowymi. Sanepid próbuje blokować te otwarcia, powołując się na stwarzanie zagrożenia życia lub zdrowia. Tak było w przypadku olsztyńskiego klubu V.S 20: Sanepid zgłasza olsztyński klub do prokuratury, „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie, Kto ma rację? Klub, czy sanepid.

W sobotę, o godz. 21 nastąpiło oficjalne otwarcie olsztyńskiego Face Clubu, który mieści się na Nagórkach, przy ul. Orłowicza. Na pierwszej imprezie partyjnej (bo takie były założenia organizatora) pojawił się tłumek ludzi i wbrew zdziwieniu wszystkich obecnych, zabrakło policji z sanepidem. Czy służby sanitarne zmieniły podejście do przedsiębiorców po trudnościach, które ich spotkały przy próbie zamknięcia V.S 20?

reklama

Policja i sanepid odpuściły Face Clubowi. Zjawiły się tłumy Policja i sanepid odpuściły Face Clubowi. Zjawiły się tłumy Policja i sanepid odpuściły Face Clubowi. Zjawiły się tłumy Pierwsza impreza w FaceClub Olsztyn. Stało się coś zaskakującego Pierwsza impreza w FaceClub Olsztyn. Stało się coś zaskakującego Pierwsza impreza w FaceClub Olsztyn. Stało się coś zaskakującego

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

8 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


8 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze