7 C
Olsztyn
środa, 22 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Pierwsza impreza w FaceClub Olsztyn. Stało się coś zaskakującego

WiadomościPierwsza impreza w FaceClub Olsztyn. Stało się coś zaskakującego

W sobotni (06.03) wieczór, otworzył się największy klub w Olsztynie. Zaskakujące było to, że sanepid z policją nie zjawił się na otwarciu.

reklama

Przedsiębiorcy mają dość lockdownu. Otwierają się, w obawie przed problemami finansowymi. Sanepid próbuje blokować te otwarcia, powołując się na stwarzanie zagrożenia życia lub zdrowia. Tak było w przypadku olsztyńskiego klubu V.S 20: Sanepid zgłasza olsztyński klub do prokuratury, „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie, Kto ma rację? Klub, czy sanepid.

W sobotę, o godz. 21 nastąpiło oficjalne otwarcie olsztyńskiego Face Clubu, który mieści się na Nagórkach, przy ul. Orłowicza. Na pierwszej imprezie partyjnej (bo takie były założenia organizatora) pojawił się tłumek ludzi i wbrew zdziwieniu wszystkich obecnych, zabrakło policji z sanepidem. Czy służby sanitarne zmieniły podejście do przedsiębiorców po trudnościach, które ich spotkały przy próbie zamknięcia V.S 20?

Gwałtowny wzrost zachorowań na COVID-19 w regionie. Czy to powrót pandemii?
reklama

Policja i sanepid odpuściły Face Clubowi. Zjawiły się tłumy Policja i sanepid odpuściły Face Clubowi. Zjawiły się tłumy Policja i sanepid odpuściły Face Clubowi. Zjawiły się tłumy Pierwsza impreza w FaceClub Olsztyn. Stało się coś zaskakującego Pierwsza impreza w FaceClub Olsztyn. Stało się coś zaskakującego Pierwsza impreza w FaceClub Olsztyn. Stało się coś zaskakującego

zobacz też: Organizujesz imprezę w Olsztynie? O tym musisz pamiętać

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

8 KOMENTARZY

8 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Michał
8 marca 2021 01:01

Na cholerę jasna o tym piszecie chcecie serio żeby tam wpadła policja z Sanepidem nie macie innych tematów zastanówcie się proszę dajcie żyć całemu gastro i klubom też prawie milion ludzi straciło pracę myślcie

dis
8 marca 2021 08:26

Nie było policji i sanepidu, bo oficjalnie to było spotkanie partyjne,a takie można organizować. Do sejmu policja też nie wpada.

Popularne
Ogłoszenia

Takiej imprezy w historii Olsztyna jeszcze nie było. Zlot młodzieży postawił policję na nogi

Gwałtowny wzrost zachorowań na COVID-19 w regionie. Czy to powrót pandemii?