fbpx
9 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

„Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie

reklama

W sobotę (30.01) kilkudziesięciu funkcjonariuszy różnych służb pojawiło się w olsztyńskim klubie V.S. 20.

Właściciel od niedawna wznowił cykl imprez mimo obostrzeń. W wypowiedziach medialnych tłumaczył, że zmusiła go do tego sytuacja finansowa. Jest jednym z wielu przedsiębiorców w Olsztynie, którzy twierdzą, że nie mają już wyboru.

W sobotę do klubu przyszył bawić się tłumy. Oprócz nich pojawili się też funkcjonariusze policji, straży pożarnej, celników oraz sanepid. Po wylegitymowaniu się weszli do lokalu i przeprowadzili kontrolę. Żadna ze służb nie znalazła podstaw do zamknięcia klubu, a sanepid sporządził notatkę z kontroli. Po dwóch godzinach czekający na mrozie goście w szampańskich nastrojach zostali wpuszczeni do lokalu przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

reklama

V.S. 20 jest dwupiętrowym klubem. Na górze muzykę puszcza DJ, a na dole odbywają się imprezy karaoke.

Impreza trwa normalnie do godziny 3:00 w nocy, ale specjalnie dla gości którzy długo czekali na wejście przez kontrolę klub przedłużył zabawę do 5:00.

„Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

11 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


11 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze