15 C
Olsztyn
piątek, 12 kwietnia, 2024
reklama

“Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie

Wiadomości"Nalot" policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie

W sobotę (30.01) kilkudziesięciu funkcjonariuszy różnych służb pojawiło się w olsztyńskim klubie V.S. 20.

reklama

Właściciel od niedawna wznowił cykl imprez mimo obostrzeń. W wypowiedziach medialnych tłumaczył, że zmusiła go do tego sytuacja finansowa. Jest jednym z wielu przedsiębiorców w Olsztynie, którzy twierdzą, że nie mają już wyboru.

W sobotę do klubu przyszył bawić się tłumy. Oprócz nich pojawili się też funkcjonariusze policji, straży pożarnej, celników oraz sanepid. Po wylegitymowaniu się weszli do lokalu i przeprowadzili kontrolę. Żadna ze służb nie znalazła podstaw do zamknięcia klubu, a sanepid sporządził notatkę z kontroli. Po dwóch godzinach czekający na mrozie goście w szampańskich nastrojach zostali wpuszczeni do lokalu przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

reklama

V.S. 20 jest dwupiętrowym klubem. Na górze muzykę puszcza DJ, a na dole odbywają się imprezy karaoke.

Impreza trwa normalnie do godziny 3:00 w nocy, ale specjalnie dla gości którzy długo czekali na wejście przez kontrolę klub przedłużył zabawę do 5:00.

„Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie „Nalot” policji, sanepidu, straży pożarnej i celników na klub w Olsztynie

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

11 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Einar
31 stycznia 2021 14:18

Jeśli jest zachowany reżim sanitarny to owszem. Problem jest z Januszami biznesu którzy otwierają mjac gdzieś zasady.

ala
31 stycznia 2021 18:34

lepszej reklamy by nie zakupil

Polecane
Ogłoszenia