fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Zagadka auta „zaparkowanego” na Zatorzu

Wiadomości Zagadka auta „zaparkowanego" na Zatorzu

Na ulicy Limanowskiego stoi samochód, który na pierwszy rzut oka wygląda na rozbity. Okazuje się, że może być to po prostu nowy sposób parkowania.

Na jednym z chodników Zatorza stoi auto, które wygląda jak rozbite o latarnię. Widok ten jest z pewnością zaskakujący i zadziwiający dla przechodniów i kierowców.

Wszystko wskazuje jednak na to, że ktoś wpadł na nowy sposób parkowania. Samochód stoi tam zgodnie ze wszystkimi przepisami – pojazd stoi w większej niż 10 metrów odległości od przejścia dla pieszych i przed znakiem zakazującym postoju oraz zatrzymywania się. Zostawiona też została wymagana szerokość chodnika dla pieszych – mówi Michał Koronowski, rzecznik prasowy olsztyńskiego Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu dla Gazety Wyborczej.

Nie jest to więc żadna przemyślana inicjatywa ani auto po wypadku. O zaistniałej sytuacji powiadomiono jednak służby.

Liczymy na rozwiązanie tej zagadki w przyszłości.

Zagadka auta „zaparkowanego” na Zatorzu Zagadka auta „zaparkowanego” na Zatorzu Zagadka auta „zaparkowanego” na Zatorzu Zagadka auta „zaparkowanego” na Zatorzu Zagadka auta „zaparkowanego” na Zatorzu Zagadka auta „zaparkowanego” na Zatorzu Zagadka auta „zaparkowanego” na Zatorzu Zagadka auta „zaparkowanego” na Zatorzu

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 3
Nie lubię 9

7 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


7 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

7
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x