fbpx
5 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Stoi pod Auchanem bez zważania na parkomat. Ma do zapłacenia pokaźną sumkę

reklama

Właściciel osobowego Mercedesa, zaparkowanego przed Auchanem na płatnym parkingu, ma kilkanaście mandatów do zapłacenia.

Niedawno pisaliśmy o decyzji właściciela terenu przed kompleksem obiektów, przylegających do Galerii Warmińskiej, w pasie al. Sikorskiego: Parking przed Auchan i Media Markt jest już płatny!.

Wielu klientów sklepów już zastosowała się do panujących nowych przepisów, a przed parkomatami często ustawiają się kolejki. Można to było zauważyć szczególnie w okresie przedświątecznym. Znajdują się jednak wyjątki, które nie zważają na przyjęte przepisy i nie zamierzają płacić za parking, który dotychczas był darmowy. Przykładem takiego postępowania jest Mercedes, który stoi na parkingu przed Auchanem od dłuższego czasu. Kierowca ewidentnie nic sobie z wystawionych mandatów nie robi, bo uzbierało się ich już kilkanaście i cały czas dochodzą nowe.

reklama

Stoi pod Auchanem bez zważania na parkomat. Ma do zapłacenia pokaźną sumkę Stoi pod Auchanem bez zważania na parkomat. Ma do zapłacenia pokaźną sumkę Stoi pod Auchanem bez zważania na parkomat. Ma do zapłacenia pokaźną sumkę

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

9 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


9 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze