fbpx
-0 C
Olsztyn
Thursday, 8 December, 2022
reklama

Stoi pod Auchanem bez zważania na parkomat. Ma do zapłacenia pokaźną sumkę

WiadomościStoi pod Auchanem bez zważania na parkomat. Ma do zapłacenia pokaźną sumkę

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Właściciel osobowego Mercedesa, zaparkowanego przed Auchanem na płatnym parkingu, ma kilkanaście mandatów do zapłacenia.

Niedawno pisaliśmy o decyzji właściciela terenu przed kompleksem obiektów, przylegających do Galerii Warmińskiej, w pasie al. Sikorskiego: Parking przed Auchan i Media Markt jest już płatny!.

Wielu klientów sklepów już zastosowała się do panujących nowych przepisów, a przed parkomatami często ustawiają się kolejki. Można to było zauważyć szczególnie w okresie przedświątecznym. Znajdują się jednak wyjątki, które nie zważają na przyjęte przepisy i nie zamierzają płacić za parking, który dotychczas był darmowy. Przykładem takiego postępowania jest Mercedes, który stoi na parkingu przed Auchanem od dłuższego czasu. Kierowca ewidentnie nic sobie z wystawionych mandatów nie robi, bo uzbierało się ich już kilkanaście i cały czas dochodzą nowe.

Grupa SPEED dopadła 23-letniego kierowcę na ul. Sielskiej. Może trafić na 2 lata do więzienia

Stoi pod Auchanem bez zważania na parkomat. Ma do zapłacenia pokaźną sumkę Stoi pod Auchanem bez zważania na parkomat. Ma do zapłacenia pokaźną sumkę Stoi pod Auchanem bez zważania na parkomat. Ma do zapłacenia pokaźną sumkę

reklama
reklama
reklama

9 KOMENTARZY

9 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze