fbpx
5 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Smutne wieści. 7-letni Bruno zmarł dziś rano

reklama

Dla 7-latka z Olsztyna była to trzecia walka z nowotworem. Mimo tego, że udało się zebrać pieniądze na terapię, chłopiec zmarł.

O losach Bruna pisaliśmy już kilkukrotnie w ubiegłym roku. Zbierano pieniądze na specjalną terapię, której koszt wynosił ponad milion złotych. Powstał nawet specjalny film, by rozpromować zbiórkę dla chłopca: 7-letni Bruno z Olsztyna walczy z rakiem. Nie ma wiele czasu, Powstał film o Brunie. Dalej trwa zbiórka dla umierającego chłopca z Olsztyna, Zakończyła się zbiórka na Bruna. Zebrano ponad 100% kwoty.

Niestety, we wtorek (02.03) organizacja cancer Fighters, której Bruno był podopiecznym, poinformowała o śmieci 7-latka.

Dotarły do nas kolejne smutne informacje… Dziś nad ranem odszedł nasz podopieczny Bruno. Żegnaj przyjacielu, będziemy zawsze o Tobie pamiętać!

Posted by cancer FIGHTERS on Monday, March 1, 2021
reklama

Przekazujemy najbliższym Bruna wyrazy współczucia.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

12 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


12 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze