fbpx
23 C
Olsztyn
wtorek, 11 maja, 2021
reklama

Zakończyła się zbiórka na Bruna. Zebrano ponad 100% kwoty

reklama

W mniej niż miesiąc, udało się zebrać ponad milion złotych na uratowanie 7-latka. Teraz czeka go zaawansowana terapia.

24 listopada uruchomiono zbiórkę pieniędzy na terapię dla Bruna Pressler-Wigury. Chłopiec po raz trzeci walczy z rakiem. Na kosztowną i nierefundowaną terapię Car-T Cell potrzeba zebrać koło 1,4 miliona złotych. Dotychczasowo o Brunie pisaliśmy tutaj: 7-letni Bruno z Olsztyna walczy z rakiem. Nie ma wiele czasuPowstał film o Brunie. Dalej trwa zbiórka dla umierającego chłopca z Olsztyna.

Na trzy dni przed zakończeniem zbiórki – 14 grudnia – udało się zebrać ponad 1,3 miliona złotych, co dało 100% potrzebnej kwoty. Chłopiec przejdzie teraz kosztowną terapię, która może uratować mu życie.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Rukola

Brawo. Każdy grosz każda złotówka dala szanse dla Bruna i jego najbliższych na wiele wspaniałych lat razem. Śledziłam ta zbiórkę z zapartym tchem i niezmiernie się cieszę z jej wyniku. Bruno ostatnia prosta… Trzymam mocno kciuki!!

Ernest

I bardzo dobrze! Zdrowiej Junaku Młody!