fbpx
19 C
Olsztyn
czwartek, 13 maja, 2021
reklama

7-letni Bruno z Olsztyna walczy z rakiem. Nie ma wiele czasu

reklama

Bruno Pressler-Wigura z Olsztyna toczy swoją trzecią walkę z nowotworem. Stosowana do tej pory chemioterapia nie przyniosła efektów.

Link do zbiórki: www.siepomaga.pl/bruno

Bruno to 7-latek z Olsztyna, który od ponad dwóch lat zmaga się z białaczką. Po dwóch ostrych chemioterapiach, rak odpuścił na raptem 9 miesięcy, by potem zaatakować ponownie. Po przeszczepie, który chłopiec przeszedł wydawało się, że udało się chorobę pokonać, jednak po trzech tygodniach powróciła ona. Mama Bruna, Magda, postanowiła chwycić się ostatniej deski ratunku:

reklama

„Terapia CAR-T to metoda, która polega na przeprogramowaniu komórek pacjenta tak, żeby bezbłędnie eliminowały wyłącznie komórki nowotworowe. Najpierw jednak muszą one trafić do laboratorium w Stanach Zjednoczonych, które jako jedyne ma patent i technologię niezbędne do ich przeprogramowania. Koszt terapii to blisko 1,4 miliona złotych. Taka kwota przerasta możliwości naszej rodziny…

7-letni Bruno walczy z rakiem. Nie ma wiele czasu
Autor zdjęcia: siępomaga.pl

Pieniądze trzeba zapłacić z góry. Mamy mało czasu. Proszę więc o pomoc każdego, kto jest w stanie dołączyć do naszej walki o życie mojego jedynego synka. Ta zbiórka jest bardzo pilna, to nasza jedyna nadzieja… Z całego serca proszę o pomoc. Jeśli stracimy tę szansę, kolejnej nie będzie. Nie będzie powrotu do ukochanych robotów, do programowania, do taktyk w Mario i badania pod mikroskopem zdobyczy z lasu. Nie będzie nowych przyjaciół, szkoły. Poza roztrzaskanym sercem matki nie będzie już nic” – czytamy w opisie zbiórki.

Link do zbiórki: www.siepomaga.pl/bruno

Link do grupy z licytacjami na Bruna: www.facebook.com/groups/623598538483805

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Kama

Droga redakcjo, czy możecie Państwo sprawić, by ten tekst trafił znów na pierwszą stronę TKO i był widoczny? Zostało kilka dni..Bardzo proszę

red

Jutro opublikujemy nowy.

Kama

Dzięki, kochani,że szanujecie głos ludu:)