fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Nowe fakty w sprawie ataku koktajlem Mołotowa na komendę

Wiadomości Nowe fakty w sprawie ataku koktajlem Mołotowa na komendę

W piątek (19.02) rano, 35-letni mężczyzna rzucił koktajlem Mołotowa przed budynek Komendy Powiatowej Policji. Był pod wpływem amfetaminy.

Około godziny 9 w piątek (19.02) przed KPP w Węgorzewie podjechał 35-letni kierowca BMW, który wysiadł z pojazdu i rzucił w stronę komendy koktajl Mołotowa, a następnie odjechał. Na szczęście nie doszło do pożaru i nikt nie ucierpiał w wyniku ataku. Zdarzenie potwierdziła rzeczniczka KPP w Węgorzewie.

Policjanci na podstawie tablic rejestracyjnych ustalili właściciela pojazdu. Podczas próby zatrzymania w Srokowie, mężczyzna stawiał opór i próbował przejechać policjantów. Funkcjonariusze oddali strzały w kierunku pojazdu, przebijając opony. Mężczyzna został zatrzymany:

„Zatrzymany to 35-letni mieszkaniec powiatu kętrzyńskiego. Wstępne badania wykazały, że znajdował się pod wpływem amfetaminy” – mówi oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie.

O ataku informowaliśmy tutaj: Kierowca BMW rzucił w komendę policji koktajlem Mołotowa.

Pierwszą osobą, która dotarła do wiadomości o ataku był dziennikarz RMF FM, Piotr Bułakowski:

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 2
Nie lubię 1

6 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


6 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

6
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x