fbpx
4 C
Olsztyn
środa, 14 kwietnia, 2021
reklama

Kierowca BMW rzucił w komendę policji koktajlem Mołotowa

reklama

Przy zatrzymaniu mężczyzny padły strzały. Z nieoficjalnych informacji wynika, że był pod wpływem narkotyków.

W piątek (19.02) w godzinach porannych, przed Komendę Powiatową Policji w Węgorzewie podjechało BMW. Wysiadł z niego 35-latek, który odpalił koktajl Mołotowa i rzucił nim przed wejście budynku – donosi Piotr Bułakowski z RMF FM.

Ogień się nie rozprzestrzenił i nie doszło do pożaru. Policjanci po krótkim pościgu, zatrzymali mężczyznę w miejscowości Srokowo. Na miejscu miały paść strzały, policjanci przestrzelili opony uciekającego auta. Według nieoficjalnych informacji, 35-latek był pod wpływem narkotyków, konkretnie amfetaminy. Mężczyzna został ujęty i przewieziony na komendę. Więcej informacji w tej sprawie tutaj: Nowe fakty w sprawie ataku koktajlem Mołotowa na komendę.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

21 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


21 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze