fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 6 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Prawie wjechał w radiowóz na Zatorzu. Miał 3 promile

Olsztyńscy funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który o mało co nie doprowadził do kolizji z policyjnym autem – próbując ruszyć ze skrzyżowania, włączył wsteczny bieg. Za jazdę po alkoholu będzie się tłumaczył przed sądem. 

We wtorek, pół godziny przed północą, czekający na skrzyżowaniu na Zatorzu policjanci zauważyli, że kierowca stojącego przed nimi golfa zamiast ruszyć do przodu po zapaleniu się zielonego światła, zaczął cofać. Funkcjonariusze zdecydowali się na jego kontrolę. I słusznie, bo kierowca miał 3 promile alkoholu w organizmie.

Ponadto Tomasz R. jechał samochodem niedopuszczonym do ruchu. To znaczy, że auto nie było zarejestrowane w Polsce, nie miało naklejki legalizacyjnej na przedniej szybie, a także zamontowane były na nim tablice rejestracyjne od zupełnie innego samochodu – podaje Komenda Miejska Policji w Olsztynie. To jednak nie koniec. Kierowca nie miał przy sobie dowodu rejestracyjnego i ubezpieczenia oc, bo, jak stwierdził, dokumenty przekazał swojemu koledze, by ten zajął się rejestracją kupionego w Holandii golfa.

30-latkowi policjanci zatrzymali prawo jazdy. W najbliższym czasie stanie on przed sądem i odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu. Nie uniknie także odpowiedzialności za szereg wykroczeń, które popełnił.

1 KOMENTARZ

  1. Nocnego jeżdżca bez głowy, a właściwie mózgu, sparaliżował bardziej niż promile, strach przed stojącym z tyłu radiowozem. Gdy pomyślał jakie grzeszki ma na sumieniu, to biedaczek pomylił biegi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...