fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Strażacy na ratunek małej sarnie

Wiadomości Strażacy na ratunek małej sarnie

Zwierzę weszło na taflę lodu jeziora Bartążek i nie potrafiło samo się z niego wydostać. Na pomoc przybyli strażacy z lokalnej Ochotniczej Straży Pożarnej.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (18.01) koło godz. 15 na jeziorze Bartążek. Zauważono tam młodą sarnę, która stała na lodzie, ok. 20 metrów od brzegu. Zwierzę wyglądało na wystraszone. Na pomoc przybyła straż z OSP Bartąg. Ratownicy weszli na lód i dostali się do sarny, która nie uciekała. Jak ustalono, zwierzę było ranne i wymagało pomocy weterynarza.


Strażacy przetransportowali je do remizy, gdzie opiekowali się sarną do przybycia weterynarza. To nie pierwsza taka interwencja OSP Bartąg. Kilka miesięcy temu pomagali innej sarnie, która utknęła w płocie.

Alarm 109/202011.10.2020 o godz. 8:31 zostaliśmy zadysponowani jednym zastępem do sarny uwięzionej w ogrodzeniu w miejscowości Ruś.

Posted by Ochotnicza Straż Pożarna w Bartągu on Sunday, October 11, 2020

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x