fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 28 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Wpadł w trakcie kontroli drogowej. Miał przy sobie narkotyki różnego rodzaju

Wiadomości Wpadł w trakcie kontroli drogowej. Miał przy sobie narkotyki różnego rodzaju

To miała być zwykła kontrola drogowa, a skończyło się surowym mandatem za brak uprawnień, znalezieniem i zabezpieczeniem przy kierowcy narkotyków w tym amfetaminy, mefedronu, MDMA i marihuany. 38-latek usłyszał już zarzut posiadania substancji zabronionych, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


W ubiegły piątek (08.01.2021) olsztyńscy policjanci na jednej z ulic w mieście zatrzymali do kontroli drogowej osobową mazdę, za której kierownicą siedział 38-latek. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że mężczyzna wsiadł za kierownicę auta nie mając do tego wymaganych uprawnień. Ponadto w trakcie czynności policjanci przy mężczyźnie znaleźli zawiniątka z nielegalnymi substancjami. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 40 gramów narkotyków w tym amfetaminę, mefedron, MDMA oraz marihuanę. Substancje przekazano do dalszych badań laboratoryjnych. Mężczyzna w chwili zatrzymania był trzeźwy.

38-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawiania wolności. Mężczyzna za kierowanie pojazdem bez uprawnień został ukarany 500 zlotowym mandatem.

Źródło: KMP

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x