fbpx
19 C
Olsztyn
czwartek, 13 maja, 2021
reklama

Wpadł w trakcie kontroli drogowej. Miał przy sobie narkotyki różnego rodzaju

reklama

To miała być zwykła kontrola drogowa, a skończyło się surowym mandatem za brak uprawnień, znalezieniem i zabezpieczeniem przy kierowcy narkotyków w tym amfetaminy, mefedronu, MDMA i marihuany. 38-latek usłyszał już zarzut posiadania substancji zabronionych, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


W ubiegły piątek (08.01.2021) olsztyńscy policjanci na jednej z ulic w mieście zatrzymali do kontroli drogowej osobową mazdę, za której kierownicą siedział 38-latek. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że mężczyzna wsiadł za kierownicę auta nie mając do tego wymaganych uprawnień. Ponadto w trakcie czynności policjanci przy mężczyźnie znaleźli zawiniątka z nielegalnymi substancjami. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 40 gramów narkotyków w tym amfetaminę, mefedron, MDMA oraz marihuanę. Substancje przekazano do dalszych badań laboratoryjnych. Mężczyzna w chwili zatrzymania był trzeźwy.

38-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawiania wolności. Mężczyzna za kierowanie pojazdem bez uprawnień został ukarany 500 zlotowym mandatem.

reklama

Źródło: KMP

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Karol

Królik?

zdzichu

sie nie pierdzieli