fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Posłowie o szczepieniach polityków poza kolejnością

Wiadomości Posłowie o szczepieniach polityków poza kolejnością

W porannym programie Radia Olsztyn zagościli – posłanka Iwona Arent (Prawo i Sprawiedliwość) oraz poseł Marcin Kulasek (Sojusz Lewicy Demokratycznej). Rozmowa była oparta głównie o temat szczepień polityków i celebrytów poza kolejnością.

Szczepieniami do 14 stycznia miały być objęte tylko osoby związane z pracą w służbie zdrowia (określane jako grupa zero). Okazało się jednak, że poza grupą zero zaszczepiono również polityków, aktorów czy muzyków.

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości jasno określiła, że wyciągnięcie konsekwencji w takiej sytuacji jest konieczne. Złamanie zasad bezapelacyjnie wiąże się z poniesieniem za to odpowiedzialności:

„Widzimy różnicę, między Prawem i Sprawiedliwością a Lewicą. My wyciągamy konsekwencje za złe czyny naszych członków i będziemy to robić dalej, jeżeli nie będą się zachowywać etycznie, moralnie i zgodnie z prawem.”

Sekretarz generalny SLD ma jednak odmienne zdanie. Marcin Kulasek zamierza wyjaśnić sytuację i nie podejmować zbyt poważnych kroków w związku z zaszczepieniem się Leszka Millera poza kolejnością:

,,Wydaje mi się, że aż tak daleko nie pójdziemy. Pan premier tłumaczył, dlaczego tak postąpił. Myślę, że jakaś rozmowa się odbędzie, zresztą od tego jest organ, który nazywa się Sądem Koleżeńskim. Ja żadnych tego typu wniosków nie będę składał.”

Zamieszanie wokół szczepień wywołało ogromne poruszenie nie tylko w świecie polityki. Zachowanie celebrytów od kilku dni również nie jest wolne od opinii ludzi.

Źródło: Radio Olsztyn

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x