fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 24 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Artykuł sponsorowany Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie można zamawiać dietę pudełkową od Piątka Catering.

„Ona to kobieta aktywna. Wyjątkowo. Ma temperament i często wrzuca na luz, ale lubi też mieć sytuację pod kontrolą. Również w domu. Czasami już jednak nie ogarnia… Za dużo tego wszystkiego. Dzięki diecie pudełkowej Piątka Catering chce wydłużyć swoją dobę i gotować tylko wtedy, kiedy ma na to ochotę.

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

On nie udziela się za mocno w domu. Nie bałagani, ale też za bardzo nie lubi sprzątać. Podobnie z jedzeniem. Lubi dobre jedzenie, ale nie bardzo lubi i ma czas, aby je przygotowywać. Dzięki diecie pudełkowej Piątka Catering chce nadrobić zaległości w czytaniu i wrócić do formy. Karnet na siłownię już kupił”.

To opisy ze strony piatkacatering.pl. Ania i Piotrek Piątkowscy to postaci fikcyjne, stworzone z lekkim przymrużeniem, ale właśnie tak wygląda przecież codzienność wielu z nas.

Zamysł twórców diety pudełkowej Piątka Catering był prosty. Apelują w swoim haśle „Zacznij z nami wygodne życie”. I właśnie o to im chodzi. A swoje „pudełka” proponują w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Pięć posiłków dziennie można u nich zamówić już za jedyne 35 złotych!

Twórcy Piątki stawiają też na jasne zasady. Nie ma żadnych kombinacji, specjalnych diet. Po prostu wybierasz jeden z trzech pakietów kalorycznych (1 500, 2 000 lub 2 500 kalorii) i… czekasz, aż jedzenie przyjedzie pod Twoje drzwi. Prawda, że proste? Krótko rzecz ujmując: Piątka to catering dietetyczny na piątkę!

Obecnie dieta pudełkowa Piątka Catering jest dostępna w Olsztynie oraz całym powiecie olsztyńskim, a także w Ostródzie, Pasymiu i Szczytnie.

Zamów na stronie albo zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:
www.piatkacatering.pl
poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00
tel.: 731 233 339
mail: [email protected]

 

 

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: