24 C
Olsztyn
wtorek, 6 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

WiadomościPiątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie można zamawiać dietę pudełkową od Piątka Catering.

reklama

„Ona to kobieta aktywna. Wyjątkowo. Ma temperament i często wrzuca na luz, ale lubi też mieć sytuację pod kontrolą. Również w domu. Czasami już jednak nie ogarnia… Za dużo tego wszystkiego. Dzięki diecie pudełkowej Piątka Catering chce wydłużyć swoją dobę i gotować tylko wtedy, kiedy ma na to ochotę.

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

reklama

On nie udziela się za mocno w domu. Nie bałagani, ale też za bardzo nie lubi sprzątać. Podobnie z jedzeniem. Lubi dobre jedzenie, ale nie bardzo lubi i ma czas, aby je przygotowywać. Dzięki diecie pudełkowej Piątka Catering chce nadrobić zaległości w czytaniu i wrócić do formy. Karnet na siłownię już kupił”.

Innowacyjne rozwiązania w rozbudowie szpitala w Ostródzie. Pierwsze w Polsce!

To opisy ze strony piatkacatering.pl. Ania i Piotrek Piątkowscy to postaci fikcyjne, stworzone z lekkim przymrużeniem, ale właśnie tak wygląda przecież codzienność wielu z nas.

reklama

Zamysł twórców diety pudełkowej Piątka Catering był prosty. Apelują w swoim haśle „Zacznij z nami wygodne życie”. I właśnie o to im chodzi. A swoje „pudełka” proponują w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Pięć posiłków dziennie można u nich zamówić już za jedyne 35 złotych!

Twórcy Piątki stawiają też na jasne zasady. Nie ma żadnych kombinacji, specjalnych diet. Po prostu wybierasz jeden z trzech pakietów kalorycznych (1 500, 2 000 lub 2 500 kalorii) i… czekasz, aż jedzenie przyjedzie pod Twoje drzwi. Prawda, że proste? Krótko rzecz ujmując: Piątka to catering dietetyczny na piątkę!

Na Warmii i Mazurach mają powstać nowe struktury turystyki zdrowotnej

Obecnie dieta pudełkowa Piątka Catering jest dostępna w Olsztynie oraz całym powiecie olsztyńskim, a także w Ostródzie, Pasymiu i Szczytnie.

Zamów na stronie albo zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:
www.piatkacatering.pl
poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00
tel.: 731 233 339
mail: biuro@piatkacatering.pl

 

 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ewa
18 lutego 2021 17:57

Pyszne jedzenie korzystałam z różnych caterngów ale piątka wygrywa polecam bardzo.

Popularne
Ogłoszenia
Lekarze polonijni z całego świata spotkali się na Warmii
WE Lead Food Polska – bezpłatne warsztaty Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii dla kobiet