fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 24 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Dziura w ścianie alternatywą dla celi. Olsztynianin chciał uniknąć odsiadki

Wiadomości Dziura w ścianie alternatywą dla celi. Olsztynianin chciał uniknąć odsiadki

Olsztyńscy policjanci zatrzymali poszukiwanego przez sąd 31-latka. Aby wymigać się od odpowiedzialności karnej, przez rok ukrywał się w wykutej w ścianie dziurze. 

Policyjni wywiadowcy szukali mieszkańca naszego miasta ściganego przez olsztyński sąd – mężczyzna miał do odbycia karę 10 miesięcy pozbawienia wolności za jazdę w stanie nietrzeźwości w warunkach tzw. recydywy. W tym celu wczoraj około godz. 17.30 mundurowi pojechali na os. Mazurskie do domu 31-latka.

Funkcjonariusze, znajdując się już przed domem szukanego, przez parterowe okno zauważyli mężczyznę siedzącego na łóżku. Drzwi mieszkania otworzyła im kobieta i, zdziwiona widokiem mundurowych, wyjaśniła, że jest tylko z dzieckiem, bo mąż pojechał na koncert. Policjanci sprawdzili jednak wszystkie pomieszczenia, podejrzewając, że 31-latek jest w domu. Wszystko wskazywało na to, że mężczyzna ma gdzieś kryjówkę.

policja olsztyn dziura w scianie
Fot. KMP Olsztyn.

Gdy policjanci usłyszeli hałas dobiegający z piętra budynku, byli pewni, że mężczyzna przebywa w mieszkaniu – podaje Komenda Miejska Policji w Olsztynie. – Chwilę później zauważyli stojącego przy komodzie syna 31-latka. Jak się okazało, właśnie maskował kryjówkę ojca. Po odsunięciu mebli od ściany okazało się, że była tam wykuta w ścianie dziura,  a w niej… skulony mężczyzna.

31-latek został zatrzymany. Po nocy spędzonej w policyjnej celi trafi do aresztu, gdzie będzie odbywał karę 10 miesięcy pozbawienia wolności.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x