fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 20 października, 2021
reklama

Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO]

reklama

Takiej Kortowiady już dawno nie było. Każdy z mieszkańców Olsztyna wie, że podczas juwenaliów rzadko jest dobra pogoda. W tym roku była jednak wyjątkowo fatalna.

Spełnił się zły sen organizatorów. Po raz pierwszy w historii koncerty były biletowane, a na dodatek wciąż padający deszcz stworzył na kortowieskiej górce błotniste warunki. – To istny koszmar. Zamiast trawy jest błoto. Górka zamieniła się w niebezpieczne bagno. Cięzko się poruszać, bo można się pośliznąć – powiedziała nam studentka Pedagogiki pani Kasia.

Frekwencja na koncertach była mniejsza niż rok temu. Zapewne wiele osób odstraszyła pogoda i ogromne ilości błota pod sceną. – Byłem na chwilę w piątek zobaczyć koncerty, ale źle się ubrałem. Na takie warunki tylko kalosze po kolana i sztormiak – relacjonował student, który przyjechał do kolegi. – W sobotę nawet już nie myślałem żeby tam iść. Szkoda pieniędzy, które wydałem na bilety – dodaje.

reklama

Warunki nie wszystkim jednak przeszkadzały. Sporo osób świetnie się bawiło, co widać było po ich zadowolonych minach. Dziecinną zabawę próbowali czasem przerwać ochroniarze, ale nie miało to większych szans powodzenia.

Na pogodę nikt nie ma wpływu, tak więc organizatorzy mogą mówić o dużym pechu. Przygotowanie tak ogromnej imprezy wymaga wielkiego wysiłku. W tym roku Kortowiadę zdominował temat błota. Olsztyński internet zalała fala zdjęć i filmików pokazujących trudne warunki dla studentów chcących posłuchać koncertów.


Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO] Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO] Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO]Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO] Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO] Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO] Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO] Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO] Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO] Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO] Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO] Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO] Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO] Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO] Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO] Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO] Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO] Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO] Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO] Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO] Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO] Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO] Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO] Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO] Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO]

Więcej:

Takiego filmiku z Kortowiady jeszcze nikt nie nagrał. Youtuberka ujawnia prawdę [WIDEO]
Wszedł na przystanek aby zaszpanować. Bolesny upadek studenta podczas Kortowiady [WIDEO]

reklama

Najnowsze ogłoszenia

21 KOMENTARZY

21 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze