fbpx
10 C
Olsztyn
niedziela, 17 października, 2021
reklama

Wszedł na przystanek aby zaszpanować. Bolesny upadek studenta podczas Kortowiady [WIDEO]

reklama

Nigdy nie rób tego co ten niezbyt mądry student z Olsztyna! I choć można czasem zrzucać winę na alkohol, to najwyraźniej juwenalia robią niektórym wodę z mózgu. Student chciał zabłysnąć przed znajomymi. Przebrał się w więzienny pasiak i udawał aresztanta. Tak bardzo przejął się swoją rolą, że postanowił markować ucieczkę zza krat.

Jednak zamiast na więzienny mur wdrapał się na przystanek autobusowy. Dopingowany przez znajomych chciał na nim triumfalnie stanąć.
Właśnie miał zacząć wygłaszanie mowy do zebranych wokół przystanku. Zaczął mówić o swoich marzeniach… i nagle się poślizgnął.
W jednej chwili spadł z impetem na ziemię. To był lot, który na długo zapamięta! Zderzenie z ziemią było prawdziwym zderzeniem z rzeczywistością. I jak w takich sytuacjach bywa, to była bolesna konfrontacja.
Całą sytuację nagrali jego okrutni koledzy. Teraz śmieszek prawdopodobnie leży w gipsie w szpitalu, a wszyscy pozostali nie mogą powstrzymać śmiechu oglądając nagranie, które robi furorę w internecie. Ot, taka pamiątka z Kortowiady!

Zobacz również

reklama

Wszedł na przystanek aby zaszpanować. Bolesny upadek studenta podczas Kortowiady [WIDEO]

Studenci lubią taplać się w błocie? Koszmar na Kortowiadzie [FOTO][WIDEO]

MPK chwali studentów po Kortowiadzie. Nic nie zniszczyli

reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

8 KOMENTARZY

8 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze