22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Tragiczny urlop: dwie osoby spłonęły w kamperze

EłkTragiczny urlop: dwie osoby spłonęły w kamperze

Dwa ciała, 34-letniego mężczyzny i 29-letniej kobiety, zostały odnalezione w płonącym kamperze na parkingu w Ełku. To mieszkańcy Dolnego Śląska, którzy spali wewnątrz pojazdu.

reklama

Tragiczne wakacje

Do tragicznego zdarzenia doszło w Ełku przy ulicy Pięknej, zaledwie kilka minut przed godziną 8. Kamper, w którym spały ofiary, stanął w płomieniach. Szczegóły zdarzenia przekazał st. kpt. Grzegorz Różański, rzecznik warmińsko-mazurskiej straży pożarnej.

Funkcjonariusz podał, że wewnątrz spalonego kampera odnaleziono dwa ciała. Zmarli to mężczyzna i kobieta, w wieku 34 i 29 lat. Dwójka dzieci, które były pod opieką ofiar, zostały bezpiecznie przekazane pod opiekę sąsiadów. Na szczęście, nie odniosły one żadnych obrażeń.

reklama

Turyści z dolnośląskiego nie żyją

Potwierdzenie informacji o ofiarach tragedii przekazała mł. asp. Agata Kulikowska de Nałęcz z Komendy Powiatowej Policji w Ełku. W wydanym komunikacie potwierdziła, że dwie osoby zginęły w wyniku pożaru.

Zgodnie z jej słowami, ofiary zmarły nocując w kamperze, który był zaparkowany przed blokiem mieszkalnym przy ulicy Pięknej. Dodatkowo podkreśliła, że istnieją przypuszczenia, że ofiary to mieszkańcy województwa dolnośląskiego.

Trwa śledztwo

Policjantka podkreśliła, że obecnie trwają intensywne prace nad ustaleniem okoliczności tego tragicznego pożaru.

reklama

Na ten moment nie są jeszcze znane przyczyny wybuchu pożaru. Wiemy jednak, że śledztwo jest prowadzone i że wszystkie możliwości są brane pod uwagę.

źródło: PAP/RO, fot. mł. asp. Łukasz Rutkowski

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Grzesiek
17 lipca 2023 17:41

Straszne… Najgorszy scenariusz jaki mi się nasuwa to to, że komuś przeszkadzało, że para ludzi jest szczęśliwa.

Polecane