5 C
Olsztyn
wtorek, 21 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Piękna policjantka z Olsztyna robi karierę w telewizji

OlsztynPiękna policjantka z Olsztyna robi karierę w telewizji

Daria Mitręga jest olsztyńską policjantką, która robi karierę zarówno zawodową jak i sportową. Brała udział w półmaratonach, maratonach oraz ultramaratonach. Robi także karierę w telewizji, bowiem gra w programie „Policjanci z sąsiedztwa”.

Kariera w policji

reklama

St. sierż. Daria Mitręga jest policjantką olsztyńskiego Oddziału Prewencji Policji od 5 lat. Od samego początku, kiedy została przyjęta do służby, reprezentuje policję w zawodach biegowych. Odnosi w nich sukcesy, bowiem zajmuje najwyższe miejsca na podium. Jest także zawodniczką drużyny piłkarskiej KWP w Olsztynie.

Kariera sportowa

Policjantka brała również udział w półmaratonach, maratonie oraz ultramaratonie. Jak wskazuje ulubionym dystansem jest bieg na 10 kilometrów. Pytana o to z którego biegu jest najbardziej dumna, policjantka odpowiada, że z przebiegnięcia 54 kilometrów w ultramaratonie. Gra również w piłkę nożną. Dodatkowo lubi jazdę na rowerze oraz łyżwy.

reklama

Pod koniec 2021 roku policjantka zabezpieczała naszą granicę, ale nawet wtedy znajdowała czas, aby realizować swoją sportową pasję. Talent sportowy pomaga jej w wykonywaniu swoich obowiązków służbowych, na przykład w czasie pościgu pieszego za sprawcami przestępstw.

Gwiazda telewizji

Daria Mitręga robi również karierę w telewizji, bowiem bierze udział w programie „Policjanci z sąsiedztwa”. Towarzyszy jej sierż. sztab. Radosław Ignatowski, także z Olsztyna.

Piękna policjantka z Olsztyna robi karierę w telewizji Olsztyn, Wiadomości
reklama

fot. KWP

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Lenko
5 lutego 2023 15:26

Tragedia. Myślałem, że w policji liczy się wiedza i doświadczenie, przede wszystkim wiedza…. a nie czy ktoś uprawia sport. Nauczyciele też biegają maratony i występują w telewizji, co to za sukcesy ? czym tu się chwalić ?

...
5 lutego 2023 17:07

Niech „piękna policjantka” pouczy się angielskiego bo to co widziałem było tak żenując, ze na chwilę musiałem przełączyć kanał. Wstyd ani jednego słowa po angielsku.

Popularne
Ogłoszenia