5 C
Olsztyn
środa, 21 lutego, 2024
reklama

Nastolatki z Olsztyna piły pod oknem straży miejskiej. Powstał o tym program w telewizji

OlsztynNastolatki z Olsztyna piły pod oknem straży miejskiej. Powstał o tym program...

Już od 2 lutego, w każdy czwartek, o godzinie 20:50 w Telewizji WP program „Policjanci z sąsiedztwa”, a w nim st. sierż. Daria Mitręga i sierż. sztab. Radosław Ignatowski – policjanci z Olsztyna.

reklama

Nowy sezon „Policjantów z sąsiedztwa” to kolejne 10 odcinków, które odkryją przed widzami jeszcze więcej tajników pracy polskich stróżów prawa. Nie zabraknie interwencji niebezpiecznych, zaskakujących czy pełnych napięcia, ale pojawią się także te z przymrużeniem oka… a nawet zabawne.

W 3. sezonie odwiedzimy znane już widzom pary – Kamila i Łukasza z Jeleniej Góry, Darię i Radka z Olsztyna, Karola i Patryka z Białegostoku oraz Amadeusza i Kamila z Kalet.

reklama

Kolejny sezon to także zupełnie nowe miasta i zupełnie nowe pary. Poznacie Olę i Piotrka, czyli Olutka i Rodzyna z Krynicy Morskiej, którzy radiowóz często zamieniają na motorówkę. Po Kędzierzynie Koźlu przewiozą widzów Kamila i Mateusz, czyli drobna, charakterna blondynka i słusznej postury karateka. A w otoczonej puszczą Hajnówce zadebiutuje dwójka najprawdziwszych podlaskich śledzików – Adam i Adrian. Każdą z nowych par w programie można podsumować tym samym powiedzeniem: Takich trzech jak ich dwóch to nie ma ani jednego.

Każdy odcinek to 45 minut wypełnionych prawdziwymi emocjami i prawdziwymi sytuacjami, z którymi na co dzień muszą się mierzyć polscy policjanci. Za produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska.

Emisja: od 2 lutego, w każdy czwartek o 20:50 w Telewizji WP

reklama

Odcinek 1

W nowym sezonie wrócimy do Olsztyna, gdzie Daria i Radek na dobry początek służby zajmą się dwiema nieletnimi dziewczynami, które zamiast iść do szkoły, postanowiły pić alkohol pod oknami straży miejskiej! Ten niefortunny pomysł, jak można się spodziewać, skończy się przyjazdem rodziców i rzęsistymi łzami. Na szczęście na miejscu jest Daria, a ona łagodzi wszystkie obyczaje.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
jep
2 lutego 2023 09:09

Nastolatki piją pod oknami, a olsztynskie policjantki ruchają się w radiowozach. No i co jest lepsze?

Anonimowo
3 lutego 2023 01:39

Pamiętam to nagrywał nagrywali moja stancje i pojechali tam🙈🙈🙈

Polecane
Ogłoszenia