-0 C
Olsztyn
czwartek, 2 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Czy Olsztyn kocha piłkę nożną?

OlsztynCzy Olsztyn kocha piłkę nożną?

Fani piłki nożnej ze stolicy Warmii wychodzą z inicjatywą #OlsztynFutbolLOVE, mającą zintegrować środowiska jej sympatyków.

reklama

Akcja ma na celu manifestowanie poparcia dla olsztyńskiej piłki poprzez pokazanie popierających ją miłośników. Ma już także swój fanpage na Facebooku (TUTAJ), na którym bardzo szybko zaroiło się od zdjęć i deklaracji poparcia.

Jak piszą inicjatorzy #OlsztynFutbolLOVE: – Wierzymy, że piłka nożna jednoczy ludzi. To założenie stało się podstawą do zwrócenia uwagi na to, jak duże zapotrzebowanie na futbol panuje w naszym regionie.

reklama

Jeśli kochasz piłkę, grasz z nami w jednej drużynie, kibicujesz, to dołącz do Nas i pokaż się! Wierzymy, że taka inicjatywa ma sens! Zrób zdjęcie/film, oznacz hashtagiem #OlsztynFutbolLOVE i wrzuć do sieci. Pokażmy, ilu ludzi pragnie piłki w regionie na wysokim poziomie. Zaangażuj każdego, komu leży na sercu dobro olsztyńskiej piłki.

Olsztyński futbol przechodzi ostatnio przez trudny czas. Po zerwaniu umowy sponsorskiej przez Galerię Warmińską (TUTAJ), klub zapowiedział złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości. Rozwiązaniem sytuacji ma być zainteresowany współpracą inwestor, który jednak domaga się przekształcenia klubu w spółkę akcyjną.

reklama

 

Na Twitterze:

JC

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne