fbpx
-3 C
Olsztyn
niedziela, 23 stycznia, 2022
reklama

St. sierż. Daria Mitręga od 5 lat jest policjantką w Olsztynie. Przed nią nikt nie ucieknie. Oto dlaczego

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Od dziecka interesuje się sportem. Biega od 16 lat. Regularnie bierze udział w zawodach zajmując wysokie miejsca na podium. Olsztyńska policjantka jest pasjonatką biegania i codziennie pokonuje dystans kilkunastu kilometrów.

St. sierż. Daria Mitręga od 5 lat jest policjantką Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie. Od momentu przyjęcia do służby reprezentuje policję w zawodach biegowych, w których zajmuje  najwyższe miejsca na podium. Jest również zawodniczką drużyny piłkarskiej KWP w Olsztynie.

Pod koniec 2021 roku policjantka uczestniczyła w zabezpieczaniu naszej granicy. Nawet podczas tej trudnej i wymagającej służby olsztyńska policjantka znajdowała czas i energię na realizowanie swojej sportowej pasji.

reklama

O tym, że miłość do sportu może być przydatna w pracy udowodniła już niejednokrotnie podczas pościgu pieszego za sprawcami przestępstw i popełniających wykroczenia. Jak sama mówi „przed nią się nie ucieka”.

Czytaj też:  PZPN powinien dalej współpracę z Paulo Sousą?
reklama

St. sierż. Daria Mitręga ma na swoim koncie przebiegnięcie kilku półmaratonów, maratonu i ultarmaratonu. Jej ulubionym dystansem jest bieg na 10 km. Nie ogranicza się do biegania i piłki nożnej. Jeździ również na rowerze, na rolkach a zimą na łyżwach. W tym roku chce wystartować w triathlonie, więc kolejne wyzwania przed nią.  Do uprawianych przez policjantkę sportów dołączy pływanie. Najbardziej dumna jest z przebiegnięcia 54km w ultramaratonie.

Wsparcia policjantce przy realizacji sportowych zmagań udziela Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów w Olsztynie.

źródło: KWP Olsztyn

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

8 KOMENTARZY

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama