1 C
Olsztyn
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

St. sierż. Daria Mitręga od 5 lat jest policjantką w Olsztynie. Przed nią nikt nie ucieknie. Oto dlaczego

OlsztynSt. sierż. Daria Mitręga od 5 lat jest policjantką w Olsztynie. Przed...

Od dziecka interesuje się sportem. Biega od 16 lat. Regularnie bierze udział w zawodach zajmując wysokie miejsca na podium. Olsztyńska policjantka jest pasjonatką biegania i codziennie pokonuje dystans kilkunastu kilometrów.

reklama

St. sierż. Daria Mitręga od 5 lat jest policjantką Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie. Od momentu przyjęcia do służby reprezentuje policję w zawodach biegowych, w których zajmuje  najwyższe miejsca na podium. Jest również zawodniczką drużyny piłkarskiej KWP w Olsztynie.

Pod koniec 2021 roku policjantka uczestniczyła w zabezpieczaniu naszej granicy. Nawet podczas tej trudnej i wymagającej służby olsztyńska policjantka znajdowała czas i energię na realizowanie swojej sportowej pasji.

reklama

O tym, że miłość do sportu może być przydatna w pracy udowodniła już niejednokrotnie podczas pościgu pieszego za sprawcami przestępstw i popełniających wykroczenia. Jak sama mówi „przed nią się nie ucieka”.

Olsztyńskie PWiK, wzorem gminy, pozbywa się akcji Stomilu Olsztyn. Poszukuje inwestora

St. sierż. Daria Mitręga ma na swoim koncie przebiegnięcie kilku półmaratonów, maratonu i ultarmaratonu. Jej ulubionym dystansem jest bieg na 10 km. Nie ogranicza się do biegania i piłki nożnej. Jeździ również na rowerze, na rolkach a zimą na łyżwach. W tym roku chce wystartować w triathlonie, więc kolejne wyzwania przed nią.  Do uprawianych przez policjantkę sportów dołączy pływanie. Najbardziej dumna jest z przebiegnięcia 54km w ultramaratonie.

reklama

Wsparcia policjantce przy realizacji sportowych zmagań udziela Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów w Olsztynie.

źródło: KWP Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama

8 KOMENTARZY

8 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Donek t
13 stycznia 2022 15:45

Ja dałbym się złapać

dis
13 stycznia 2022 15:26

Skoro biega 16 lat, to pewnie już niedługo. Zniszczone kolana w końcu odmówią posłuszeństwa.

Popularne

Podsumowanie Grand Prix Warmii i Mazur w Szachach Szybkich 2022