-2 C
Olsztyn
wtorek, 28 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

„Kuchenne rewolucje” w Olsztynie – zamiast restauracji są… paczkomaty

Olsztyn„Kuchenne rewolucje” w Olsztynie – zamiast restauracji są... paczkomaty

Na początku 2022 roku Magda Gessler przeprowadziła rewolucję w olsztyńskiej pizzerii „Calabria”. Dzisiaj w miejscu „Rumianego Bistro” stoi… paczkomat.

reklama

Na początku 2022 roku Magda Gessler zawitała do Olsztyna, gdzie przeprowadziła rewolucję w zlokalizowanej na Osiedlu Generałów pizzerii „Calabria”. Lokal funkcjonował od 2010 roku, przez wiele lat właściciele nie mogli narzekać na brak klientów. Pandemia i kolejne lockdowny przyniosły problemy. Wtedy do akcji wkroczyła Magda Gessler i jej „Kuchenne rewolucje”.


Lokal zmienił nazwę na „Rumiane Bistro” i przekształcił się w restaurację z daniami rybnymi. Co prawda w menu nadal pozostała pizza, ale już w mniejszej liczbie wariantów. Goście zwracali uwagę na zbyt wysokie ceny, nie wszystkim podobało się też menu, czemu dawali wyraz na Facebooku.

Olsztyńska baristka Natalia Kwiatkowska piąty raz mistrzynią Polski
reklama


Niedługo po „Kuchennych rewolucjach” gości znów zaczęło ubywać. Zdarzało się, że wieczorami przychodziły dwie, trzy osoby, co nie pozwalało nawet opłacić kosztów. Właściciele zamykali więc lokal nawet kilka godzin wcześniej.
30 lipca na Facebooku właściciele poinformowali o problemach finansowych i pożegnali się z gośćmi.
„Z przykrością informujemy, że zbankrutowaliśmy, kończymy działalność z dużym zadłużeniem, moją ciężką chorobą wywołaną przewlekłym stresem, z mnóstwem zobowiązań, z podwójną ratą kredytu, brakiem możliwości zakupu opału na okres zimowy, po prostu nas nie będzie stać. A nawet mały domek z 1938 roku trzeba ogrzać. Staraliśmy się utrzymać na powierzchni przez ostatnie dwa lata, pracując z Moniką po 21 dni bez dnia wolnego, co nas obciążało fizycznie jak i psychicznie. Nasz synek idzie do pierwszej klasy, a nie mamy nawet na wyprawkę dla dziecka” – czytamy na Facebooku.

Max Burgers Olsztyn. Wkrótce otwarcie


Obecnie w miejscu dawnej restauracji mieści się… paczkomat.

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Michu
26 listopada 2022 20:29

Aktualnie menele przenieśli się spod lumpeksu do apartamentu z paczkomatami. Cieplutko wygodnie tylko czekać aż zacznie śmierdzieć szczynami i tanim winem haha

Popularne
Ogłoszenia

Kolejna znana marka znika ze starówki w Olsztynie

Kolejna znana marka znika ze starówki w Olsztynie