4 C
Olsztyn
wtorek, 20 lutego, 2024
reklama

„Kuchenne rewolucje” w Olsztynie – zamiast restauracji są… paczkomaty

Wiadomości„Kuchenne rewolucje” w Olsztynie – zamiast restauracji są... paczkomaty

Na początku 2022 roku Magda Gessler przeprowadziła rewolucję w olsztyńskiej pizzerii „Calabria”. Dzisiaj w miejscu „Rumianego Bistro” stoi… paczkomat.

reklama

Na początku 2022 roku Magda Gessler zawitała do Olsztyna, gdzie przeprowadziła rewolucję w zlokalizowanej na Osiedlu Generałów pizzerii „Calabria”. Lokal funkcjonował od 2010 roku, przez wiele lat właściciele nie mogli narzekać na brak klientów. Pandemia i kolejne lockdowny przyniosły problemy. Wtedy do akcji wkroczyła Magda Gessler i jej „Kuchenne rewolucje”.


Lokal zmienił nazwę na „Rumiane Bistro” i przekształcił się w restaurację z daniami rybnymi. Co prawda w menu nadal pozostała pizza, ale już w mniejszej liczbie wariantów. Goście zwracali uwagę na zbyt wysokie ceny, nie wszystkim podobało się też menu, czemu dawali wyraz na Facebooku.

reklama


Niedługo po „Kuchennych rewolucjach” gości znów zaczęło ubywać. Zdarzało się, że wieczorami przychodziły dwie, trzy osoby, co nie pozwalało nawet opłacić kosztów. Właściciele zamykali więc lokal nawet kilka godzin wcześniej.
30 lipca na Facebooku właściciele poinformowali o problemach finansowych i pożegnali się z gośćmi.
„Z przykrością informujemy, że zbankrutowaliśmy, kończymy działalność z dużym zadłużeniem, moją ciężką chorobą wywołaną przewlekłym stresem, z mnóstwem zobowiązań, z podwójną ratą kredytu, brakiem możliwości zakupu opału na okres zimowy, po prostu nas nie będzie stać. A nawet mały domek z 1938 roku trzeba ogrzać. Staraliśmy się utrzymać na powierzchni przez ostatnie dwa lata, pracując z Moniką po 21 dni bez dnia wolnego, co nas obciążało fizycznie jak i psychicznie. Nasz synek idzie do pierwszej klasy, a nie mamy nawet na wyprawkę dla dziecka” – czytamy na Facebooku.


Obecnie w miejscu dawnej restauracji mieści się… paczkomat.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Michu
26 listopada 2022 20:29

Aktualnie menele przenieśli się spod lumpeksu do apartamentu z paczkomatami. Cieplutko wygodnie tylko czekać aż zacznie śmierdzieć szczynami i tanim winem haha

Polecane
Ogłoszenia