fbpx
-2 C
Olsztyn
sobota, 26 listopada, 2022
reklama

31-letnia kobieta po wypadku urodziła pijane dziecko. Noworodek miał 3 promile

Kraj31-letnia kobieta po wypadku urodziła pijane dziecko. Noworodek miał 3 promile

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policja bada, czy doszło do bezpośredniego narażenia na niebezpieczeństwo utraty zdrowia bądź życia dziecka, które urodziło się z bardzo dużą ilością alkoholu w organizmie – podał w poniedziałek asp. szt. Marcin Józwik z KPP w Łukowie (woj. lubelskie).

Policjant poinformował, że w sobotę wieczorem mundurowi otrzymali zgłoszenie o samochodzie osobowym znajdującym się w rowie przy skrzyżowaniu dróg w Wojcieszkowie. Na miejscu natrafili na uszkodzonego citroena i 31-latkę w zaawansowanej ciąży, która mówiła, że jest właścicielką auta, ale w chwili zdarzenia nim nie kierowała.

„Kobieta nie chciała powiedzieć, kto kierował jej samochodem w chwili zdarzenia” – podał Józwik. Badanie wykazało, że 31-latka miała ponad promil alkoholu w organizmie.

Następnie pogotowie przewiozło kobietę do szpitala, gdzie lekarze zadecydowali o przeprowadzeniu cesarskiego cięcia. „W organizmie noworodka stwierdzono bardzo dużą ilość alkoholu” – dodał Józwik. Polsat News nieoficjalnie dowiedział się, że to były aż trzy promile.

26-letnia kobieta schodziła z 6 piętra balkonami? Skończyło się to tragicznie

Jak poinformował, policja sprawdza, kto kierował citroenem i czy doszło do bezpośredniego narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty zdrowia bądź życia. O zdarzeniu funkcjonariusze powiadomili Sąd Rodzinny w Łukowie.

31-letnia kobieta po wypadku urodziła pijane dziecko. Noworodek miał 3 promile wypadek Kraj

źródło: PAP

reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze