14 C
Olsztyn
piątek, 24 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

19-latek podpalił się przy dystrybutorze i wbiegł do budynku stacji benzynowej

Kraj19-latek podpalił się przy dystrybutorze i wbiegł do budynku stacji benzynowej

Mężczyzna podpalił się przy dystrybutorze na jednej ze stacji benzynowych w Bydgoszczy i wbiegł do jej budynku. 19-latka zabrano do szpitala. Nie odniósł większych obrażeń. Policja prowadzi postępowanie w kierunku sprowadzenia niebezpiecznego zdarzenia, zagrażającego życiu i zdrowiu wielu osób.

reklama

„19-latek polał benzyną z dystrybutora swoje nogawki, a następnie je podpalił. Później wbiegł do budynku stacji i wykrzykiwał jakieś wulgaryzmy. Następnie opuścił to miejsce i przebiegł przez drogę. W okolicach przystanku autobusowego świadkowie udzielili mu pomocy. Tak, aby ugasić jego odzież” – powiedział nadkom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego KWP Bydgoszcz.

Rzecznik prasowa Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu bryg. Małgorzata Jarocka-Krzemkowska dodała, że przypadkowo w okolicy jechał ambulans, który zatrzymał się, a jego załoga także udzielała pomocy. Mężczyzna został zabrany do szpitala. Z relacji policji wynika, że jego życiu nic nie zagraża, bo ogień objął tylko część jego ubrania.

Mężczyzna z oparzeniami trafił do szpitala.Jego życia nie udało się uratować
reklama

Funkcjonariusze prowadzą postępowanie w kierunku sprowadzenia niebezpieczeństwa zdarzenia, które zagraża życiu i zdrowiu wielu osób w postaci pożaru. Do pożaru zostali także wezwani strażacy, ale ich działania szybko się zakończyły, bo ogień nie rozprzestrzenił się na teren stacji.

Z informacji wynika, że mężczyzna, krzycząc różne rzeczy, nie wygłaszał żadnych manifestów natury politycznej. Postępowanie będzie prowadzone także w kierunku możliwej próby samobójczej. Nie wiadomo jeszcze, czy 19-latek z powiatu bydgoskiego był pod wpływem substancji odurzających.

reklama


źródło: PAP

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Abba12
10 listopada 2022 13:33

”Z informacji wynika, że mężczyzna, krzycząc różne rzeczy, nie wygłaszał żadnych manifestów natury politycznej” – Ahhh teraz na takie sprawy zwracamy uwage……

Popularne
Ogłoszenia

Dramatyczna sytuacja w drodze na zawody. Pożar busa z dziećmi na pokładzie!

Spalił trzy domy. Mieszkaniec Olsztyna zatrzymany!