16 C
Olsztyn
niedziela, 14 kwietnia, 2024
reklama

Nowy ordynator Oddziału Otolaryngologii w Klinice Chirurgii Głowy i Szyi Dzieci i Młodzieży

OlsztynNowy ordynator Oddziału Otolaryngologii w Klinice Chirurgii Głowy i Szyi Dzieci i...

Lek. Piotr Denisiuk od 1 listopada br. został ordynatorem Oddziału Otolaryngologii w Klinice Chirurgii Głowy i Szyi Dzieci i Młodzieży Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

reklama

Lek. Piotr Denisiuk jest absolwentem Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończył specjalizację z otorynolaryngologii oraz studia podyplomowe z zarządzania w ochronie zdrowia. Posiada 12-letnie doświadczenie w pracy zawodowej, zdobyte m. in. w szpitalach w Olsztynie i w Elblągu. Od dziewięciu lat jest zatrudniony w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. Członek Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi oraz Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Dziecięcych. W wolnym czasie lubi wędkować, strzelać sportowo i żeglować.

Dotychczas (od 2013 r.) ordynatorem Oddziału Otolaryngologii w Klinice Chirurgii Głowy i Szyi Dzieci i Młodzieży był dr n. med. Wacław Kopala, specjalista otolaryngolog, specjalista otolaryngolog dziecięcy oraz Konsultant Wojewódzki w Dziedzinie Otolaryngologii Dziecięcej.

reklama

– Serdecznie dziękuję za umiejętne łączenie wymagającej pracy lekarza i osoby zarządzającej oddziałem. To w dużej mierze dzięki Panu Klinika Chirurgii Głowy i Szyi przeżywała w ostatnich latach i nadal przeżywa okres dynamicznego rozwoju, także w dziedzinie otolaryngologii, stając się ważnym ośrodkiem o zasięgu ogólnopolskim – podkreśla dr n. med. Krystyna Piskorz-Ogórek, dyrektor Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. – Dziękuję za Pana profesjonalizm i dobry kontakt ze współpracownikami, za Pana przyjazne usposobienie i dyspozycyjność. Bardzo się cieszę, że nadal będziemy współpracować.


Na fotografii od lewej: dr n. med. Krystyna Piskorz-Ogórek, dyrektor Szpitala Dziecięcego w Olsztynie; dr n. med. Wacław Kopala; lek. Piotr Denisiuk, ordynator Oddziału Otolaryngologii w Klinice Chirurgii Głowy i Szyi Dzieci i Młodzieży Szpitala; lek. Barbara Chwała, zastępca ds. lecznictwa Szpitala.

źródło: Szpital Dziecięcy

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia