4 C
Olsztyn
środa, 21 lutego, 2024
reklama

„Polskie żony” na antenie Polsatu. Poznajcie Patrycję z miejscowości Stare Jabłonki k. Ostródy

Olsztyn„Polskie żony” na antenie Polsatu. Poznajcie Patrycję z miejscowości Stare Jabłonki k....

Barwne, przebojowe, bezkompromisowe. Mieszkanki wsi, miasteczek i dużych miast. Prawdziwe do szpiku kości. Polsat Cafe zaprasza na wyjątkowy w swoim rodzaju program, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było – „Polskie żony”. Jedną z bohaterek jest Patrycja ze Starych Jabłonek. Jaką kobietą okaże się Patrycja? Czy przełamie stereotyp typowej polskiej żony? O tym przekonamy się w najbliższy poniedziałek, 17 października, o 21:00 na Polsat Cafe.

reklama

Przez kilka tygodni na antenie Polsat Cafe możemy przyglądać się codziennemu życiu bohaterek serii „Polskie żony” – w tym mieszkanki Starych Jabłonek k. Ostródy, Patrycji i jej męża Michała. Będziemy im towarzyszyć podczas natłoku codziennych obowiązków, spotkań towarzyskich oraz wyjątkowych okazji. Razem z nimi przeżyjemy sukcesy, wzloty i upadki, kłótnie i miłosne uniesienia. Dowiemy się, jaką żoną jest Patrycja i kto rządzi w jej domu.

„Polskie żony” na antenie Polsatu. Poznajcie Patrycję z miejscowości Stare Jabłonki k. Ostródy rozrywka Olsztyn, Ostróda, Wiadomości

„Polskie żony” to program, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było. Pokazuje prawdziwe życie kobiet w Polsce, szczerze i bez upiększania. Twardo stąpające po ziemi, świadome swojej siły, skoncentrowane na pracy i obowiązkach, ale też na rodzinie i bliskości z partnerem. Z jednej strony nowoczesne, z drugiej nie zapominające o swoich korzeniach, tradycjach i radości, jaką czerpią z życia (w szczególności z życia małżeńskiego).

reklama

Dom, mąż, dzieci i praca wypełniają Patrycji każdą wolną chwilę. Mimo to stara się nie zapominać
o starych przyjaźniach, a także o dbaniu o siebie. Przyjaciółka Karolina często towarzyszy w jej codzienności – znają się od liceum. Michał to drugi mąż Patrycji. Poprzedni partner nadużywał alkoholu, był też przemocowy. Patrycja ma dwoje dzieci z poprzedniego związku, z Michałem są rodzicami rocznego chłopca. Para poznała się na portalu randkowym. On pracuje w firmie hydraulicznej. Ona zajmuje się czyszczeniem i konserwacją jachtów. To bardzo ciężkie, fizyczne zajęcie. Patrycja marzy
o pracy makijażystki. Michał zachęca ją do zrobienia kursu, ona jednak nie może się zdecydować. Michał także ma swoje zawodowe marzenie. Chciałby w przyszłości założyć firmę hydrauliczną ze swoim przyjacielem.

Patrycja to kobieta, w której jest mnóstwo energii i zapału do życia. Swoją nietuzinkową osobowością stara się ubarwić najbliższym każdy dzień. Jednak jeśli chodzi o wychowanie dzieci, potrafi narzucić surową dyscyplinę. Momentami daje ponieść się emocjom, bywa wybuchowa.

„Polskie żony” na antenie Polsatu. Poznajcie Patrycję z miejscowości Stare Jabłonki k. Ostródy rozrywka Olsztyn, Ostróda, Wiadomości

W najnowszym programie Polsat Cafe oprócz Patrycji pojawią się także inne kobiety, pochodzące
z różnych regionów Polski: Warszawy, Krakowa, Rudy Śląskiej, Bydgoszczy i wsi Prętki. Każdy odcinek przedstawia kilka historii przeplatających się ze sobą. Oprócz perypetii głównych bohaterek dużo kolorytu zapewnią także rodzinne historie, w których udział wezmą: teściowe, dzieci, energetyczni sąsiedzi, lokalni działacze oraz przyjaciółki, bez których żadna kobieta nie wyobraża sobie życia.

reklama

Kolejne odcinki serialu „Polskie żony” w poniedziałki o godz. 21:00 na Polsat Cafe!

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia