10 C
Olsztyn
sobota, 28 maja, 2022
reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Znaleziono ciało 21-letniej Ukrainki na balkonie

KrajZnaleziono ciało 21-letniej Ukrainki na balkonie

W mieszkaniu jednego z bloków przy ul. Borsuczej w Warszawie znaleziono wczoraj ciało kobiety – poinformowała mł. asp. Monika Nawrat z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

reklama

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 14.20. „W mieszkaniu jednego z bloków przy ul. Borsuczej znaleziono ciało kobiety” – poinformowała mł. asp. Monika Nawrat z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. Dodała, że na miejscu pracują policjanci.

Do zabójstwa 21-letniej obywatelki Ukrainy doszło we wtorek w mieszkaniu na trzecim piętrze w bloku przy ul. Borsuczej w Warszawie. Jak nieoficjalnie ustalono młoda Ukrainka wynajmowała to mieszkanie od jesieni ubiegłego roku.

reklama

Według ustaleń kobieta dobrze znała swojego oprawcę, być może byli parą. Śledczy wstępnie zakładają, że do zabójstwa doszło na tle obyczajowym.

41-latek mieszkał od urodzenia na utrzymaniu matki. Zapłaciła za to najwyższą cenę

We wtorek popołudniu pomiędzy młodą kobietą a mężczyzną doszło do kłótni, która przeniosła się na balkon od strony ulicy Borsuczej na trzecim piętrze. To tam napastnik zaatakował poszkodowaną zadając jej liczne rany kłute.

reklama

Krzyki kobiety podczas krwawej awantury na balkonie usłyszelii m.in przechodnie oraz mieszkańcy bloku, którzy zgłosili sprawę na policję. Śledczy we wtorek do późnych godzin wieczornych pracowali na miejscu zabójstwa, a balkon został zasłonięty policyjnym parawanem.

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz poinformowała, że Prokuratura Rejonowa Warszawa Ochota wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa młodej obywatelki Ukrainy. „Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy” – zaznaczyła prokurator.

„Zlecona została sekcja zwłok”- dodała Aleksandra Skrzyniarz.

reklama

Popularne artykuły

Imprezy w Olsztynie

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×