15 C
Olsztyn
piątek, 12 kwietnia, 2024
reklama

Nawet śledczy są w szoku. Zabójstwo na ul. Grunwaldzkiej

OlsztynNawet śledczy są w szoku. Zabójstwo na ul. Grunwaldzkiej

Do dramatu doszło podczas zakrapianej imprezy w mieszkaniu 49-letniego Arkadiusza K. w Olsztynie. Rano okazało się, że jedna z jej uczestniczek, 40-letnia Sylwia S., nie żyje. Była przygnieciona starą, ciężką szafą. Śledczy sądzą, że doprowadził do tego gospodarz.

reklama

Arkadiusz K. wcześniej mieszkał z matką. Po jej śmierci zaczął regularnie urządzać imprezy.

Jedna z sąsiadek wspomina, że dopóki żyła matka, był spokój. Dopiero po jej śmierci syn przeobraził mieszkanie w „dom schadzek”, zapraszał znajomych z całej dzielnicy, a zabawom nie było końca. Sąsiadka przyznaje, że czasami bała się wyjść na korytarz.

reklama

“Tak dobrze się bawił, że nawet nie miał czasu przyjść na pogrzeb matki” – podsumowuje w rozmowie z dziennikarzem gazety Fakt.

W zeszłym tygodniu w libacji uczestniczyła też mieszkająca ulicę dalej Sylwia S.

“Jak się rano obudzili, to tylko jej nogi spod szafy wystawały” – relacjonuje sąsiadka. Podobno miała to być kara za „buszowanie po mieszkaniu”.

reklama

Wezwani na miejsce zdarzenia policjanci znaleźli ciało kobiety w jednym z pomieszczeń. Szybko ustalono podejrzanego: ma nim być Arkadiusz K., którego zatrzymano i postawiono mu zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym.

Andrzej Jurkun, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, powiedział, że według śledczych w trakcie imprezy doszło do sprzeczki, mężczyzna popchnął szafę, a ta przewróciła się na Sylwię S., zadając jej obrażenia, które mogły doprowadzić do jej śmierci.

Arkadiusza K. zatrzymano na dwa miesiące. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

źródło: Fakt

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
joj
2 marca 2022 12:40

J*bane patusy…

Rammstein
2 marca 2022 15:07

Zatłuc gnoja!!! NOW !!!!!!

Polecane
Ogłoszenia