fbpx
-2 C
Olsztyn
sobota, 29 stycznia, 2022
reklama

18-letni kierowca uderzył w drzewo i stracił prawo jazdy

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

18-latek stracił panowanie nad pojazdem, dachował i uderzył w drzewo. Pasażer z obrażeniami trafił do szpitala. Młody kierowca stracił prawo jazdy, które miał od miesiąca.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku. Do zdarzeniu doszło w miniony czwartek około godziny 22:30 w okolicy miejscowości Chrzanowo poza obszarem zabudowanym. 18-letni kierowca osobowego volkswagena po wyjechaniu z łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego zjechał na lewą stronę drogi, a następnie dachując wjechał do przydrożnego rowu, uderzając w drzewo i ogrodzenie. 24-letni pasażer pojazdu trafił do szpitala z obrażeniami. Kierowca i dwóch pozostałych pasażerów nie wymagali hospitalizacji. Kierowca był trzeźwy. 18-latek miał prawo jazdy od miesiąca. Po tym zdarzeniu policjanci zatrzymali mu ten dokument.

Czytaj też:  Sąd podjął decyzję czy Zbigniew G. wyjdzie z aresztu


Warunki drogowe są trudne, dlatego prosimy o ostrożną jazdę-zwłaszcza młodych kierowców.
Młodzi kierowcy muszą do swoich umiejętności podchodzić z pokorą i dystansem. Doświadczenie i pewność w prowadzeniu pojazdu zdobywa się po wielu latach poruszania się po drogach. Prawo jazdy to przywilej wiążący się z ogromną odpowiedzialnością za siebie oraz innych uczestników ruchu.

reklama

źródło: KWP

Zobacz również:
reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama