fbpx
-3 C
Olsztyn
niedziela, 23 stycznia, 2022
reklama

Sprzeczka klientów na stacji benzynowej przerodziła się w próbę zabójstwa

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Sąd Rejonowy na wniosek prokuratora oraz policjantów zdecydował o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące sprawcy usiłowania zabójstwa. 24-latek przy użyciu noża uderzył kilka razy pokrzywdzonego poważnie raniąc go. Teraz grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Kisieliccy policjanci podczas patrolu miasta pojechali skontrolować lokalną stacja paliw. Funkcjonariusze wjeżdżając na teren stacji zauważyli grupkę osób, która na widok radiowozu zaczęła biec do zaparkowanego samochodu. W związku z powyższym natychmiast pojechali na miejsce, z którego wybiegli mężczyźni. Okazało się, że leży tam ranna osoba. Mundurowi wezwali na miejsce karetkę pogotowia, po czym zatrzymali uciekającą grupę osób.

W trakcie czynności policjanci ustalili, że 24-latek wspólnie ze swoim znajomym pokłócili się z dwoma klientami stacji benzynowej. Kiedy zabrakło argumentów słownych, między mężczyznami doszło do szarpaniny, po czym jeden z nich wyciągał nóż i bardzo poważnie ranił pokrzywdzonego. 

Czytaj też:  Jedna osoba zginęła, a 5 zostało rannych w wypadku
reklama

Mieszkaniec powiatu iławskiego natychmiast został przetransportowany do szpitala. W związku z powyższym funkcjonariusze z Posterunku Policji w Kisielicach zatrzymali 24-latka i jego znajomego. Mężczyźni zostali osadzeni w policyjnej celi. W trakcie dalszych czynności mundurowi wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz dokumentacje fotograficzną. Zabezpieczyli również zapis z kamer monitoringu, a także przesłuchali świadków.

reklama

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu usiłowania zabójstwa 24-letniemu mieszkańcowi Kisielic. W związku z powyższym sąd wobec mężczyzny zastosował tymczasowy areszt. Teraz najbliższe trzy miesiące spędzi w więzieniu.

źródło: KWP

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama