fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 1 grudnia, 2021
reklama

Nowe nagranie z ul. Bałtyckiej nagrane zaraz po tragicznym wypadku

reklama

Wczoraj pisaliśmy, że do internetu wyciekło nagranie z miejskiego sytemu kamer ITS, które jest dowodem w śledztwie prokuratury. Dziś otrzymaliśmy od czytelnika wideo na którym widać, co się działo na ul. Bałtyckiej chwilę po zderzeniu się pojazdów marki Audi.

11 listopada w tragicznym wypadku zginęło rodzeństwo: 23-letnia kobieta i 25-letni mężczyzna. Kierowca Audi a8 chwilę po zderzeniu na piechotę uciekł, zanim pojawiły się tam służby. Nagranie z kamery ITS wyciekło do internetu na stronie wykop.pl.

Od czwartkowego wieczoru był poszukiwany. 25 godzin później sam wyszedł z lasu do którego się oddalił i wszedł do szpitala. Tam pracownikom powiedział, że jest poszukiwany i wezwano policję, która decyzją prokuratora zatrzymała go na 48 godzin. Nim policja przyjechała zdążył opowiedzieć co robił od wypadku. Jako jedyni dotarliśmy do świadka momentu zatrzymania i opisaliśmy to w artykule: Kierowca Audi a8 w rękach policji! „Jechał do szwagra”.

reklama

Opisywaliśmy również, że na innym innym filmie, który zabezpieczyła prokuratura widać, że zderzenie obu aut było tak duże, że pojazdy przemieściły się o kilkadziesiąt metrów. Do rozbitego auta podbiegł idący chodnikiem mężczyzna. Nie widać na nagraniu, by do Audi a6 podchodził kierowca Audi a8.

Czytaj też:  Kaczyński: Jerzy Wilk zapisał się złotymi zgłoskami w dziejach Elbląga i Polski

Dziś (14.11.2021) publikujemy kolejne nagranie. Widać na nim moment po zderzeniu się pojazdów. Na ulicy są tylko dwa samochody. W czarnym Audi a8 migają światła awaryjne, a postronne osoby podchodzą do rozbitego Audi a6. Film miał być nagrany zaraz po zderzeniu, a wiemy, że do wypadku doszło o 19:05. Z naszych informacji wynika, że chłopak był zakleszczony w pojeździe, a 23-latkę reanimowano na jezdni kilkadziesiąt minut. Niestety nie udało się ich uratować.

*nagranie czytelnika

Wczoraj w tym miejscu rodzina i przyjaciele zapalili znicze.

Kontynuacja tematu:

Weronika i Sebastian zginęli w wypadku. W środę pogrzeb rodzeństwa

Zakuty w kajdanki kierowca Audi a8. Sąd się nad nim nie zlitował

Trudno w to uwierzyć! Biegli określili z jaką prędkością jechał kierowca Audi a8

Kierowcy Audi a8 postawiono zarzuty! Był już karany za nadmierną prędkość

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

18 KOMENTARZY

18 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama