Gandzia w oknie, to kiepska ozdoba.
Przekonał się o tym jeden z mieszkańców Ornety, który jak sam twierdził: „chciał upiększyć sobie okno, dlatego hodował konopie”. Policjanci nie poznali się na „upiększeniu” i je zarekwirowali, a samego „hodowcę” – zatrzymali. Teraz za popełnione przestępstwo może mu grozić kara do dwóch lat pozbawienia wolności.
reklama
6 najgłupszych wpadek "kryminalistów" w naszym regionie
Zobaczcie, jak łatwo można wpaść w ręce policji! Oto 6 najgłupszych wpadek kryminalistów z Warmii i Mazur, które pokazują, że przestępczość to nie tylko ryzyko, ale i absurdalne sytuacje.
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Najlepsze
reklama
reklama