23 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

W lesie zostawił śmieci… ze swoim nazwiskiem

OlsztynW lesie zostawił śmieci... ze swoim nazwiskiem

Funkcjonariusze straży miejskiej nie mieli kłopotu ze zidentyfikowaniem osoby, która była odpowiedzialna za zaśmiecanie leśnego terenu. Pomógł im bowiem sam sprawca. 

reklama

Odpady po remoncie zalegające w lesie – m.in. puszki po farbie oraz kartony – strażnicy miejscy zauważyli w czasie patrolowania okolic ul. Masztowej. Bardzo szybko udało im się znaleźć winnego. W jaki sposób?

W czasie kontroli miejsca na jednym z kartonów zauważyli dane odbiorcy przesyłki kurierskiej – wyjaśnia Straż Miejska w Olsztynie. – W związku z tym zostały przeprowadzone czynności wyjaśniające, w trakcie których ustalono sprawcę zaśmiecenia.

reklama

Mężczyznę ukarano mandatem karnym i dopilnowano, aby posprzątał teren – właściwe usunięcie odpadów zostało potwierdzony odpowiednimi dokumentami.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

16 KOMENTARZY

16 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Teraz Warmiak :)
1 czerwca 2016 20:33

Ja miałem podobne zdarzenie w lesie w Majdach, dwie kupy śmieci po remoncie, w tym faktury z nazwiskiem 🙂 zgłosiłem to Sołtysowi, On na Policję, przyjechali do mnie pokazałem im to , faktur było jeszcze więcej na to samo nazwisko.Kobieta się tłumaczyła że firma co robiła u niej remont wzięła kasę, za zrobienie porządku z tym, dostała mandat 500zeta i posprzątać wszystko.

Jacek
24 lutego 2016 07:22

niech nazbiera kontener śmieci tylko z lasów Olsztyna

Polecane