reklama

Nowe serwisy na TKO: Sport | Nekrologi

Akurat wychodzili od dilera, kiedy zaczął się nalot. Olsztyńscy policjanci zatrzymali hurtownika i jego klientów

OlsztynAkurat wychodzili od dilera, kiedy zaczął się nalot. Olsztyńscy policjanci zatrzymali hurtownika...

Policjanci zatrzymali również dwóch wychodzących z mieszkania mężczyzn.

28-letniemu mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności za posiadanie znacznej ilości narkotyków, jak również udzielenie narkotyków małoletniej osobie w celu uzyskania korzyści majątkowej. W trakcie przeszukania jego mieszkania znaleziono oraz zabezpieczono między innymi mefedron, tabletki ecstasy, haszysz oraz metamfetaminę. Policjanci zatrzymali również dwóch mężczyzn w wieku 24 i 34 lat, którzy znajdowali się w pobliżu przeszukiwanego mieszkania. Usłyszeli oni zarzuty posiadania środków odurzających.

reklama

Przeszukanie mieszkania

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wpadli na trop mężczyzny, który mógł posiadać znaczne ilości substancji niedozwolonych. Przeprowadzono przeszukanie mieszkania, w trakcie którego znaleziono i zabezpieczono między innymi 80 tabletek ecstasy, ponad 30 gramów haszyszu, ponad 60 gramów mefedronu, prawie 20 gramów metamfetaminy oraz gotówkę.

Policjanci zatrzymali również dwóch wychodzących z mieszkania mężczyzn. Przy jednym z nich, 34-latku, znaleziono woreczek foliowy z zawartością mefedronu. Drugi z nich miał 24 lata i posiadał haszysz. Łącznie zabezpieczono ponad 260 gramów substancji zabronionych. Przekazano je do dalszych badań laboratoryjnych.

reklama

Mężczyźni zostali zatrzymani

Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do aresztu. 24 i 34-latkowi grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności za posiadanie środków odurzających. 28-latek usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości substancji niedozwolonych. Wobec mężczyzny jest również prowadzone postępowanie w sprawie sprzedaży narkotyków osobie nieletniej.

W piątek (13.01.2023) na wniosek Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Południe zastosowano areszt wobec 28-latka. Mężczyzna spędzi 3 miesiące w areszcie. Za popełnione przestępstwa narkotykowe może mu grozić pozbawienie wolności do lat 10.

źródło: KMP Olsztyn

Tym żyje Olsztyn

reklama
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przedszkole Radość i Art School – bezpieczny i kreatywny start dla dzieci w Olsztynie

Trwa nabór. Własne place zabaw, bogata oferta, zaangażowana kadra, dwie lokalizacje w Olsztynie.

Wielkie otwarcie Hirpol na Jarotach. Zgarnij 200 zł rabatu na kurs prawa jazdy

Już 27 marca na Jarotach odbędzie się wielkie otwarcie nowego punktu szkoły nauki jazdy Hirpol.

Sprzedaż mieszkania z kredytem hipotecznym – czy to możliwe?

Na czym polega sprzedaż mieszkania obciążonego hipoteką?

Wiosenne Targi Ogrodnicze w Olsztynie. Możliwość prezentacji sprzętu i produktów

Olsztyn zaprasza na Wiosenne Targi Ogrodnicze. To miejsce, gdzie spotyka się cała branża.

Zegarek z EKG: jak działa pomiar i czy jest wiarygodny?

Czym różni się EKG z zegarka od klasycznego EKG w gabinecie?

Targi biznesowe w Gdańsku przyciągnęły tłumy. Branża HoReCa i handel w jednym miejscu

Gdańsk miejscem spotkania przedsiębiorców. Targi MAG Dystrybucja dużym sukcesem.

Rejestracja znaku towarowego w Polsce: jak chronić markę, nazwę i logo bez ryzyka utraty praw

Znak towarowy w Polsce: co chroni, jak wybrać klasy, Polska vs UE, najczęstsze błędy i jak zabezpieczyć markę przed kopiowaniem.

Wkładanie i wyjmowanie naczyń staje się prostsze z funkcją ComfortLift®

Czym jest technologia ComfortLift® w zmywarce i jak działa?

Jaką wybrać frytkownicę beztłuszczową do 500 zł?

Jakimi parametrami powinna cechować się twoja nowa frytkownica beztłuszczowa?
reklama
reklama