4 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W areszcie spędzi 3 miesiące. Wpadł podczas kradzieży skarpetek

WiadomościW areszcie spędzi 3 miesiące. Wpadł podczas kradzieży skarpetek

Dzielnicowy szczycieńskiej komendy pełniąc służbę ze strażnikiem miejskim, zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Szczytnie. 28-latek postanowił przywłaszczyć sobie skarpetki o wartości 15 złotych w jednym ze sklepów na terenie Szczytna. Został ukarany mandatem karnym, a ponadto spędzi w areszcie blisko 3 miesiące.

reklama

Wczoraj około godziny 20.00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy skierował patrol policji do jednego z supermarketów na terenie Szczytna. Z relacji pracownika ochrony wynikało, że w sklepie doszło do kradzieży. Dzielnicowy szczycieńskiej komendy pełniący tego dnia służbę wspólnie ze strażnikiem miejskim zastali w markecie ochroniarza i młodego mężczyznę. Funkcjonariusze ustalili, że 28-latek ukradł skarpetki o wartości około 15 złotych. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym i zatrzymany przez funkcjonariuszy, gdyż okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Szczytnie.

Zgodnie z decyzją sądu, dzielnicowy wspólnie ze strażnikiem miejskim doprowadzili 28-latka do Aresztu Śledczego w Szczytnie. Mężczyzna ma do odbycia karę blisko 3 miesięcy pozbawienia wolności.

reklama

Polecane: Kolorowe skarpetki na prezent

Polecane: Skarpetki damskie – jak wybrać? Grubość, wysokość, materiał wykonania

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia