-4 C
Olsztyn
sobota, 4 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Akurat wychodzili od dilera, kiedy zaczął się nalot. Olsztyńscy policjanci zatrzymali hurtownika i jego klientów

OlsztynAkurat wychodzili od dilera, kiedy zaczął się nalot. Olsztyńscy policjanci zatrzymali hurtownika...

28-letniemu mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności za posiadanie znacznej ilości narkotyków, jak również udzielenie narkotyków małoletniej osobie w celu uzyskania korzyści majątkowej. W trakcie przeszukania jego mieszkania znaleziono oraz zabezpieczono między innymi mefedron, tabletki ecstasy, haszysz oraz metamfetaminę. Policjanci zatrzymali również dwóch mężczyzn w wieku 24 i 34 lat, którzy znajdowali się w pobliżu przeszukiwanego mieszkania. Usłyszeli oni zarzuty posiadania środków odurzających.

Przeszukanie mieszkania

reklama

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wpadli na trop mężczyzny, który mógł posiadać znaczne ilości substancji niedozwolonych. Przeprowadzono przeszukanie mieszkania, w trakcie którego znaleziono i zabezpieczono między innymi 80 tabletek ecstasy, ponad 30 gramów haszyszu, ponad 60 gramów mefedronu, prawie 20 gramów metamfetaminy oraz gotówkę.

17-latek z Olsztyna poszedł do sklepu z mefedronem. Na widok policjantów zaczął się trząść z nerwów

Policjanci zatrzymali również dwóch wychodzących z mieszkania mężczyzn. Przy jednym z nich, 34-latku, znaleziono woreczek foliowy z zawartością mefedronu. Drugi z nich miał 24 lata i posiadał haszysz. Łącznie zabezpieczono ponad 260 gramów substancji zabronionych. Przekazano je do dalszych badań laboratoryjnych.

Mężczyźni zostali zatrzymani

reklama

Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do aresztu. 24 i 34-latkowi grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności za posiadanie środków odurzających. 28-latek usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości substancji niedozwolonych. Wobec mężczyzny jest również prowadzone postępowanie w sprawie sprzedaży narkotyków osobie nieletniej.

W piątek (13.01.2023) na wniosek Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Południe zastosowano areszt wobec 28-latka. Mężczyzna spędzi 3 miesiące w areszcie. Za popełnione przestępstwa narkotykowe może mu grozić pozbawienie wolności do lat 10.

Olsztyńskie CBŚP rozbiło grupę handlarzy narkotyków. Mogli wprowadzić do obrotu nawet 390 kg amfetaminy
reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Hubi
18 stycznia 2023 19:26

Łysy konfident juz się rozpierdala kto ma wiedzieć ten wie o kogo chodzi

Popularne

Olsztyńskie CBŚP rozbiło grupę handlarzy narkotyków. Mogli wprowadzić do obrotu nawet 390 kg amfetaminy