fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 20 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Prezydent Olsztyna z wizytą u trojaczków

Wiadomości Prezydent Olsztyna z wizytą u trojaczków

Właśnie skończyli dwa miesiące życia. Olsztyńskie trojaczki i ich rodzice w prezencie od miejskich władz dostali m.in. Karty Dużej Rodziny.

Filip, Alan i Oliwier urodzili się na początku grudnia. To było niezwykłe wydarzenie zarówno w życiu miasta, jak i – a może przede wszystkim – ich rodziców.

Było niesamowite przerażenie – wspomina mama trojaczków, Anna Pac. – Chcieliśmy mieć dziecko, ale nie spodziewaliśmy się aż trójki. To ogromna odpowiedzialność, wysiłek, ale i szczęście.

Olsztyńskie trojaczki odwiedził w środę (3.02) Piotr Grzymowicz. Prezydent przekazał kocyki z wyhaftowanymi imionami chłopców i logiem miasta, tradycyjny tort z pampersów oraz Olsztyńską Kartę Dużej Rodziny.

Też mam trzech synów, więc zdaję sobie sprawę, ile wysiłku trzeba włożyć w wychowanie takiej gromadki – mówił podczas spotkania prezydent Olsztyna. – Nie mam jednak wątpliwości, że zajmowanie się trójką, która pojawiła się na świecie jednocześnie, jest ogromnym wyzwaniem. Od dłuższego czasu, na miarę naszych możliwości, staramy się wspierać duże rodziny mieszkające w naszym mieście.

Olsztyńską Kartę Dużej Rodziny odebrało już 8,8 tys. osób, a do programu przystąpiło prawie 80 miejskich i prywatnych podmiotów.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

25 KOMENTARZE

  1. Duzo zdrowka dla chlopakow a rodzicom wytrwalosci i duzo spokojnych nocy. Pozdrowienia od trojaczkow Bernarda , Igora i Pawla. Bartoszyce to tez moje rodzinne miasto;)

  2. Będzie problem jeden z trojaczków który urodził się pierwszy nie załapie się na program 500+. Z racji potrójnych urodzin, co zdarza się rzadko, winno się premiować wszystkich.

  3. Ci co pisza komentarze nie na miejscu chyba nigdy nie mieli nawet styczności ze „słowem” s_x a co juz mówić o czynności itd. Przecież ilość nie przekłada się na liczbę dzieci!!! Jak macie takie rzeczy pisać to już może lepiej wcale

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

W końcu otworzył się w Olsztynie karaoke-pub. Muzyka na żywo 5 dni w tygodniu!

Już nie musisz szukać idealnego miejsca na spędzenie wieczoru ze znajomymi. Wpadajcie na karaoke do "V.S 20" na olsztyńskiej "starówce". Karaoke, kawiarnia i pub w...

Największy klub w Olsztynie ma niezwykłą ofertę: 3 dni ucztowania bez limitu na barze

"Hookah club" w Olsztynie wystartował z nową, ekstremalnie opłacalną ofertą. "3 dni ucztowania" bez limitów. Jedyny taki Shisha Club w Olsztynie, a może i w...

Przeczytaj także: