fbpx
32 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Mieszkańcy Olsztyna uratowali kaczątka, które utknęły w pułapce

reklama
Wyślij przez
0

Wolontariusze z Ptasiej Straży, działający z Fundacją Albatros, nadeszli z pomocą kaczkom, które utknęły w betonowym zbiorniku.

„Udana akcja ratownicza kaczej rodzinki na Kortowie w ośmiu odsłonach – dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom, a najmocniej liderom naszej „Ptasiej straży”, kolejny raz nie zawiedli” – czytamy na profilu Facebookowym Fundacji Albatros.

Do zdarzenia doszło w piątek, w okolicach Kortowa. Dzikie kaczki krzyżówki wpadły do starego, betonowego zbiornika, z którego nie potrafiły się wydostać. „Ptasie pogotowie” przybyło im z pomocą i ptaki znalazły się już w pobliskim jeziorze.

reklama

fot. PAP/Tomasz Waszczuk

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze