15 C
Olsztyn
piątek, 12 kwietnia, 2024
reklama

Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach

WiadomościRuszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach

W czwartek (15.04) ruszyła sprawa sądowa oskarżonego Aslaniego L. który w nocy z 17 na 18 października, zadał 6 ciosów nożem w plecy 27-letniego Filipa. Prokurator oskarża 32-latka z art. 148§łkk, tj. zarzutu zabójstwa. Grozi mu za to od ośmiu lat do nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

reklama
Filip przegrał walkę w szpitalu. Nożownik z Jarot nadal się ukrywa. Czy uda się złapać mordercę?

W połowie października 2020 roku, w nocy z soboty na niedzielę (17.10-18.10), na ul. Krasickiego doszło do zabójstwa. 32-letni Gruzin, spacerujący ze swoją dziewczyną, miał zachowywać się wobec niej agresywnie i wyzywająco. Na to zareagował 27-letni Filip, który tamtędy przechodził. Miał rzucić się na mężczyznę i zacząć go dusić, wtedy ten wyjął nóż i zadał mu sześć ciosów w plecy. Cztery dni później w szpitalu zmarł.

Sprawca został namierzony przez olsztyńskich policjantów. 32-letni Aslani przyznał się do zabójstwa. O sprawie pisaliśmy tutaj: Zabójstwo Filipa na Jarotach. Ze słuchawkami w uszach dostał 8 ciosów w plecy. Osierocił dwóch synów, PILNE! Tymczasowy areszt wobec obywatela Gruzji podejrzanego o dokonanie zabójstwa Filipa.

reklama

W czwartek (15.04) w Sądzie Rejonowym w Olsztynie o godz. 9, ruszyła rozprawa podejrzanego o zabójstwo Gruzina. Niebawem opublikujemy pełne nagranie wideo z zeznań Gruzina, który w dosyć kontrowersyjny sposób przedstawiła swoją wersję wydarzeń.

 

Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości, OlsztynRuszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości, Olsztyn Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości, Olsztyn Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości, Olsztyn Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości, Olsztyn Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości, Olsztyn Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości, Olsztyn Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości, Olsztyn Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości, Olsztyn Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości, Olsztyn Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości, Olsztyn Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości, Olsztyn Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości, Olsztyn Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości, Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Pola k
15 kwietnia 2021 17:04

DOŻYWOCIE dla śmiecia !!!

Juras
19 kwietnia 2021 08:39

Może następny olsztyński agresorek, zanim kogoś rzuci na ziemię i zacznie dusić, to się mocno zastanowi nad sobą!!! Bo może źle z tego wyjść…

Polecane
Ogłoszenia