fbpx
23 C
Olsztyn
wtorek, 11 maja, 2021
reklama

Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach

reklama

W czwartek (15.04) ruszyła sprawa sądowa oskarżonego Aslaniego L. który w nocy z 17 na 18 października, zadał 6 ciosów nożem w plecy 27-letniego Filipa. Prokurator oskarża 32-latka z art. 148§łkk, tj. zarzutu zabójstwa. Grozi mu za to od ośmiu lat do nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Filip przegrał walkę w szpitalu. Nożownik z Jarot nadal się ukrywa. Czy uda się złapać mordercę?

W połowie października 2020 roku, w nocy z soboty na niedzielę (17.10-18.10), na ul. Krasickiego doszło do zabójstwa. 32-letni Gruzin, spacerujący ze swoją dziewczyną, miał zachowywać się wobec niej agresywnie i wyzywająco. Na to zareagował 27-letni Filip, który tamtędy przechodził. Miał rzucić się na mężczyznę i zacząć go dusić, wtedy ten wyjął nóż i zadał mu sześć ciosów w plecy. Cztery dni później w szpitalu zmarł.

Sprawca został namierzony przez olsztyńskich policjantów. 32-letni Aslani przyznał się do zabójstwa. O sprawie pisaliśmy tutaj: Zabójstwo Filipa na Jarotach. Ze słuchawkami w uszach dostał 8 ciosów w plecy. Osierocił dwóch synów, PILNE! Tymczasowy areszt wobec obywatela Gruzji podejrzanego o dokonanie zabójstwa Filipa.

reklama

W czwartek (15.04) w Sądzie Rejonowym w Olsztynie o godz. 9, ruszyła rozprawa podejrzanego o zabójstwo Gruzina. Niebawem opublikujemy pełne nagranie wideo z zeznań Gruzina, który w dosyć kontrowersyjny sposób przedstawiła swoją wersję wydarzeń.

 

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


4 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Juras

Może następny olsztyński agresorek, zanim kogoś rzuci na ziemię i zacznie dusić, to się mocno zastanowi nad sobą!!! Bo może źle z tego wyjść…

Pola k

DOŻYWOCIE dla śmiecia !!!

Felek

Jeszcze go utrzymywać? Czas przywrócić karę śmierci…

Michał Z Olsztyna

Juras obejrzyj nagrania pod poprzednim artykułem. Gruzin atakował kobietę a wzorowa postawa Filipa skończyła się dla niego śmiercią. W obliczu winny każdy by szukał choć trochę usprawiedliwienia takiego jak że Filip go dusił. Ale jak się zachowywał Gruzin? Był pobudliwy i dziwnie się zachowywał. Dawniej by go ukamieniowano i to by była przestroga dla innych. dziś mamy zastrzyki więc jeden dla Gruzina!! SMIERĆ a nie skrucha i dożywocie. Pamiętajmy o dzieciach Filipa im skrucha nie pomoże a Gruzin będzie żył za ich podatki.