fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 7 grudnia, 2022
reklama

Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach

WiadomościRuszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W czwartek (15.04) ruszyła sprawa sądowa oskarżonego Aslaniego L. który w nocy z 17 na 18 października, zadał 6 ciosów nożem w plecy 27-letniego Filipa. Prokurator oskarża 32-latka z art. 148§łkk, tj. zarzutu zabójstwa. Grozi mu za to od ośmiu lat do nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Filip przegrał walkę w szpitalu. Nożownik z Jarot nadal się ukrywa. Czy uda się złapać mordercę?

W połowie października 2020 roku, w nocy z soboty na niedzielę (17.10-18.10), na ul. Krasickiego doszło do zabójstwa. 32-letni Gruzin, spacerujący ze swoją dziewczyną, miał zachowywać się wobec niej agresywnie i wyzywająco. Na to zareagował 27-letni Filip, który tamtędy przechodził. Miał rzucić się na mężczyznę i zacząć go dusić, wtedy ten wyjął nóż i zadał mu sześć ciosów w plecy. Cztery dni później w szpitalu zmarł.

Sprawca został namierzony przez olsztyńskich policjantów. 32-letni Aslani przyznał się do zabójstwa. O sprawie pisaliśmy tutaj: Zabójstwo Filipa na Jarotach. Ze słuchawkami w uszach dostał 8 ciosów w plecy. Osierocił dwóch synów, PILNE! Tymczasowy areszt wobec obywatela Gruzji podejrzanego o dokonanie zabójstwa Filipa.

Dom zły pod Olsztynem? Dwie osoby zatrzymane, zabezpieczono narzędzie zbrodni. Nowe informacje

W czwartek (15.04) w Sądzie Rejonowym w Olsztynie o godz. 9, ruszyła rozprawa podejrzanego o zabójstwo Gruzina. Niebawem opublikujemy pełne nagranie wideo z zeznań Gruzina, który w dosyć kontrowersyjny sposób przedstawiła swoją wersję wydarzeń.

 

Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty WiadomościRuszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości Ruszył proces Gruzina, który zabił Filipa na olsztyńskich Jarotach Jaroty Wiadomości

reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze