fbpx
24 C
Olsztyn
poniedziałek, 10 maja, 2021
reklama

Zginęła na miejscu. Młoda kobieta skoczyła z wiaduktu do rzeki

reklama

W poniedziałek w nocy rozegrała się tragedia na wiadukcie kolejowym przy ul. Artyleryjskiej. Zdesperowana kobieta popełniła samobójstwo skacząc z wysokości.

Według relacji świadka zdarzenia, kobieta była prawdopodobnie pod wpływem alkoholu. Spacerujący z psem mężczyzna zauważył desperatkę, która wchodziła nasypem na wiadukt. Udało mu się ją zawrócić, lecz po jakimś czasie podjęła ponowną próbę dostania się na torowisko. Świadek wracając tą samą trasą zauważył to i niezwłocznie wbiegł aby sprawdzić zamiary kobiety. Ona jednak bez namysłu przeszła przez barierkę i rzuciła się do rzeki. Upadła nieszczęśliwie na skraju brzegu ginąc na miejscu. Ciało odnalazły wezwane służby ratunkowe. Na miejscu pracuje prokurator wraz z policją.

Według nieoficjalnych informacji kobieta przyszła z ul. Poprzecznej.

reklama

Należy pamiętać, że w trudnych dla nas chwilach nie jesteśmy sami. Zawsze możemy znaleźć pod ręką osoby, chętne aby nam pomóc. Olsztyńskie Telefon Zaufania „Anonimowy Przyjaciel” jest dostępny całodobowo pod numerami: 89 19288 lub 89 527 00 00

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

14 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


14 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Gość

Ze smutkiem powiem, że w roku ubiegłym popełnił w tym samym miejscu samobójstwo mężczyzna…

mimichaił

Zginęła przez zakazy i obostrzenia kowidowe. Wielu ludzi straciło pracę lub/i sens życia podczas trwających w nieskończoność lockdownów szczególnie Ci o słabszej konstrukcji psychiki. Ludzie mają poczucie wielkiej niesprawiedliwości, która obecnie ma miejsce i popadają w deprasję. Miejmy nadzieję, że te antyspołeczne działanie rządów w Europie i WHO jak najszybciej się skończą, no chyba że to już faza depopulacji to przeżyją tylko najsilniejsi

Pola k

o covida miej pretensję do chinczyków a powodów mogła mieć milion, jedno jest pewne szkoda dziewczyny 🙁

Anna

Nie rozumiem , co ma covid, pandemia
NFZ,polityka , do tragedii z kobietą. Najlepiej podciągnąć wszystko pod pandemię. Skąd możecie wiedzieć jaka była przyczyna? Owszem obecna sytuacja w Polsce może mieć wpływ ale wątpię żeby amantadyna czy polityka była bezpośrednią przyczyną. Najlepiej wiedziala kobieta, my możemy sie domyślać, dochodzić . ale prawdy już nikt nie pozna co miała w głowie i co nią kierowało.

Ostatnio edytowane 26 dni temu przez Anna
Zolsztyna

Co wy będziecie , człowiek raz zadzwonił i mimo nagrywanej rozmowy usłyszał,dobra, to na nie wiem jak Ci pomóc, może faktycznie idź i się odjeb.
.

Zygfryd

Kochany Dziennikarzu, Poprzeczna to nie Zatorze.

Ostatnio edytowane 27 dni temu przez red
Zygfryd

Ale masz kompleksy człowieku że zmieniłeś mojego „dziennikarzynę” na „Kochanego Dziennikarza” 😀

politycy macie krew na rękach

biedna kobieta. to jest efekt działań polityków zamiast wdrożyć do leczenia amantadyne skuteczną na covid i dać ludziom normalnie funkcjonować to sparaliżowali służbę zdrowia i całą gospodarkę, doprowadzając ludzi do desperackich kroków.

Mno

A ty masz pustkę we łbie podciągając to pod politykę

Piotr

Do Mno. Tak właśnie zachowuje się człowiek który ma baniak przestawiony przez telewizję. Samochód mu się zepsuje to powie że przez kota prezesa. Leczeni to możesz zobie zastosować jeszcze nie jest za późno.

Botek
Piotr

Ludzie słuchają propagady bo takich rzeczy chcą słuchać. Tak Prawda jest. Wola jakiegoś pijaka słuchać niż trochę poczytać na temat. Już nie jedna osoba próbowała się leczyć przez internet. A potem jedną nogą w szpitalu.

Ucho

Ale tuman to pisał .

Zly

Tuman to zbyt delikatnie .