fbpx
5 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Szpital Dziecięcy wzywa matkę pacjenta do usunięcia postu na Facebooku

reklama

Mama chłopca przebywającego w Szpitalu Dziecięcym postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami stamtąd na Facebooku. Wpis wywołał wiele kontrowersji, a szpital oczekuje jego usunięcia.

W niedzielę (28.02) na Facebooku, pani Wiola opublikowała wpis, w którym opisała warunki, jakie mają panować w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. Z jej relacji wynika, że dochodzi tam do dantejskich scen. Zabiegi przeprowadzane „na żywca”, niewystarczająca ilość łóżek i przeciągający się remont, który ma niekorzystnie wpływać na warunki przebywania w obiekcie. Pełne zarzuty matki i odpowiedź dyrektor szpitala można znaleźć tu: Nieludzkie wrzaski pacjentów, zabiegi na „żywca”? Szpital Dziecięcy w ogniu krytyki.

Jak udało się nam dowiedzieć, pani Wiola otrzymała pismo od dyrekcji szpitala, które jest wezwaniem do zaprzestania zachowań niezgodnych z prawem. Chodzi o naruszanie dobrego imienia szpitala i jego dóbr osobistych. Dyrektor szpitala, Krystyna Piskorz-Ogórek, oczekuje, że kobieta usunie wpis z sieci i wystosuje przeprosiny wobec szpitala.

‼️PRZERYWAM MILCZENIE ‼️Chcę opisać fatalne warunki dzieci onkologicznych w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w…

Posted by Wiola Reszka on Sunday, February 28, 2021
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

8 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


8 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze