1 C
Olsztyn
czwartek, 2 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wali się olsztyński dworzec. Zamontowano specjalne podpory

WiadomościWali się olsztyński dworzec. Zamontowano specjalne podpory

Podpory stropowe mają podtrzymywać perony. Czy korzystanie z dworca jest dalej bezpieczne?

reklama

Stan techniczny olsztyńskiego dworca pozostawia dużo do życzenia. Przeciągające się od lat plany jego modernizacji i remontu, pozostawiają mieszkańców miasta bez jakiejkolwiek nadziei na poprawę tej sytuacji. Doszło do tego, że sam obiekt upomina się o rewitalizację.

Pod dwoma peronami, do których prowadzi podziemny tunel, wstawiono specjalne podpory stropowe, które mają podtrzymać sypiący się sufit. Czyżby korzystanie z tunelu, prowadzącego na perony, mogło zagrażać życiu lub zdrowiu podróżujących pasażerów? Być może te problemy przyspieszą proces modernizacji Dworca Głównego w Olsztynie, bo w najgorszym możliwym scenariuszu, przez stan techniczny obiektu komuś może stać się krzywda.

Zabytek z dworca PKS w Olsztynie legł w gruzach
reklama

Wali się olsztyński dworzec. Zamontowano specjalne podpory Wali się olsztyński dworzec. Zamontowano specjalne podpory Wali się olsztyński dworzec. Zamontowano specjalne podpory Wali się olsztyński dworzec. Zamontowano specjalne podpory Wali się olsztyński dworzec. Zamontowano specjalne podpory Wali się olsztyński dworzec. Zamontowano specjalne podpory

reklama
reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
dobre
24 lutego 2021 13:40

buhahahahhahhha…..zabytek się wali. I dobrze w końcu będzie jak na skansen przystało. Jeden peron i odjazd i przyjazd tak samo.

Jako
24 lutego 2021 13:22

Faktycznie specjalne !!! Buahahaha

Popularne

Zabytek z dworca PKS w Olsztynie legł w gruzach