fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 27 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Auto wjechało czołowo w „Elkę”

Wiadomości Auto wjechało czołowo w "Elkę"

Wczoraj (22.02.21r.) parę minut po godzinie 09:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie dotyczące kolizji z udziałem pojazdu przeznaczonego do nauki jazdy.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wynika, że 61-letni kierowca Chevroleta holował pojazd marki Ford, który posiadał niesprawny układ kierowniczy i hamulcowy. Za kierownicą Forda siedział 62-latek, również mieszkaniec Szczytna. Mężczyźni poruszali się ulicą Wielbarską w kierunku miejscowości Nowe Gizewo.

W pewnym momencie holowany Ford zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadący pojazd przeznaczony do nauki jazdy. „Elką” podróżował 41-letni instruktor jazdy oraz jego 20-letni kursant. Na szczęście, w wyniku tego zdarzenia, nikomu nic się nie stało. Szczycieńscy funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości wszystkich uczestników zdarzenia.

Okazało się, że siedzący za kierownicą holowanego Forda 62-latek był po spożyciu alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do szczycieńskiej komendy, celem wykonania dalszych czynności z jego udziałem. Sprawca kolizji 61-letni mieszkaniec Szczytna, został ukarany mandatem karnym za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 62-latkowi, który wsiadł za kierownicę Forda po spożyciu alkoholu zostały zatrzymane prawo jazdy.

Źródło: KPP Szczytno

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x