15 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024
reklama

Auto wjechało czołowo w “Elkę”

WiadomościAuto wjechało czołowo w "Elkę"

Wczoraj (22.02.21r.) parę minut po godzinie 09:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie dotyczące kolizji z udziałem pojazdu przeznaczonego do nauki jazdy.

reklama

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wynika, że 61-letni kierowca Chevroleta holował pojazd marki Ford, który posiadał niesprawny układ kierowniczy i hamulcowy. Za kierownicą Forda siedział 62-latek, również mieszkaniec Szczytna. Mężczyźni poruszali się ulicą Wielbarską w kierunku miejscowości Nowe Gizewo.

W pewnym momencie holowany Ford zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadący pojazd przeznaczony do nauki jazdy. „Elką” podróżował 41-letni instruktor jazdy oraz jego 20-letni kursant. Na szczęście, w wyniku tego zdarzenia, nikomu nic się nie stało. Szczycieńscy funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości wszystkich uczestników zdarzenia.

reklama

Okazało się, że siedzący za kierownicą holowanego Forda 62-latek był po spożyciu alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do szczycieńskiej komendy, celem wykonania dalszych czynności z jego udziałem. Sprawca kolizji 61-letni mieszkaniec Szczytna, został ukarany mandatem karnym za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 62-latkowi, który wsiadł za kierownicę Forda po spożyciu alkoholu zostały zatrzymane prawo jazdy.

Źródło: KPP Szczytno

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Szczery
23 lutego 2021 11:05

O ja nie BMW!!!!!!!!! Ale afera !!!!!

Komentarz
23 lutego 2021 11:04

No to kursant bedzie mial traume do konca życie. Nawet jak w końcu zrobi prawko to nie będzie jezdzil samochodem. Współczuję mu.

Polecane