fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 25 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Wyjechał z posesji prosto w nadjeżdżające auto

Wiadomości Wyjechał z posesji prosto w nadjeżdżające auto

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu jest jedną z głównych przyczyn wypadków i kolizji drogowych. 31-latek kierujący renaultem wyjeżdżając z posesji nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 49-latkowi, kierującemu oplem i doprowadził do zderzenia aut. Pasażerka opla trafiła do szpitala.


Wczoraj, (21.02.21r.), przed godz. 14:00 na trasie Wiatrowiec – Sokolica, (droga powiatowa nr 1695N) doszło do zdarzenia drogowego w wyniku którego jedna osoba trafiła do szpitala. Policjanci ustalili, że 31-latek kierujący renaultem w trakcie włączania się do ruchu wyjechał z posesji nie ustępując pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą 1695N 49 – latkowi kierującemu oplem. Auta zderzyły się, a jadąca w oplu pasażerka trafiła do szpitala na badania.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzania i zabezpieczyli oba auta na parkingu strzeżonym.

Po kilku godzinach okazało się, że kobieta doznała niegroźnych obrażeń, a tym samym zdarzenia to było kolizją, a nie wypadkiem drogowym.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym odpowie 31 – latek, grozi mu kara grzywny do 5 tys. zł.

Wyjechał z posesji prosto w nadjeżdżające auto Wyjechał z posesji prosto w nadjeżdżające auto Wyjechał z posesji prosto w nadjeżdżające auto

fot. KPP Bartoszyce
Źródło: KPP Bartoszyce

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x