25 C
Olsztyn
niedziela, 16 czerwca, 2024
reklama

Niepokój na os. Mleczna. Zaczepiał ludzi i straszył ich bronią

WiadomościNiepokój na os. Mleczna. Zaczepiał ludzi i straszył ich bronią

Niepokój mieszkańców Olsztyna wzbudził mężczyzna, który miał zaczepiać przechodniów i straszyć ich bronią.

reklama

Jeden z naszych czytelników, poinformował nas o incydencie, który miał miejsce na os. Mleczna w Olsztynie. Według jego relacji, podczas spaceru, w stronę Kortowa, został on zaczepiony przez mężczyznę, który wyjął broń i miał mu nią grozić. Skontaktowaliśmy się z policją w tej sprawie:

“Oficer dyżurny KMP w Olsztynie otrzymał zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który miał zaczepić przypadkowo napotkane dwie osoby. Podczas rozmowy, mężczyzna miał pokazać przedmiot, który wg relacji zgłaszających miał przypominać broń. Na miejsce zdarzenia wysłane zostały policyjne patrole w celu sprawdzenia pobliskiego terenu w poszukiwaniu opisanego przez zgłaszających mężczyzny” – poinformował Rafał Prokopczyk z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

reklama

Podejrzanego mężczyzny nie udało się znaleźć. Zgłaszający nie wnieśli żadnego zawiadomienia w tej sprawie. Czy mieszkańcy tamtych okolic są w niebezpieczeństwie?

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Germ
16 lutego 2021 13:53

Dlaczego nie jest podane dokladne miejsce?? Dlaczego budzicie w ludziach strach nie podajac nawet dokladnego miejsca wypadku. Panie redaktorze o którą droge chodzi bo dróg do kortowa z tego osiedla jest kilka.

ala
17 lutego 2021 09:05

Policja ma teraz masę pracy przy sprawdzaniu maseczek i dystansu u przechodniów. Co tam dla nich jakiś typ z bronią, zwłaszcza jak miał maseczkę?

Polecane