fbpx
reklama
20 C
Olsztyn
środa, 23 czerwca, 2021
reklama

Niepokój na os. Mleczna. Zaczepiał ludzi i straszył ich bronią

reklama
Wyślij przez
0

Niepokój mieszkańców Olsztyna wzbudził mężczyzna, który miał zaczepiać przechodniów i straszyć ich bronią.

Jeden z naszych czytelników, poinformował nas o incydencie, który miał miejsce na os. Mleczna w Olsztynie. Według jego relacji, podczas spaceru, w stronę Kortowa, został on zaczepiony przez mężczyznę, który wyjął broń i miał mu nią grozić. Skontaktowaliśmy się z policją w tej sprawie:

„Oficer dyżurny KMP w Olsztynie otrzymał zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który miał zaczepić przypadkowo napotkane dwie osoby. Podczas rozmowy, mężczyzna miał pokazać przedmiot, który wg relacji zgłaszających miał przypominać broń. Na miejsce zdarzenia wysłane zostały policyjne patrole w celu sprawdzenia pobliskiego terenu w poszukiwaniu opisanego przez zgłaszających mężczyzny” – poinformował Rafał Prokopczyk z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

reklama

Podejrzanego mężczyzny nie udało się znaleźć. Zgłaszający nie wnieśli żadnego zawiadomienia w tej sprawie. Czy mieszkańcy tamtych okolic są w niebezpieczeństwie?

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze