fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Dokumenty trafiły nie do tego Olsztyna. Dalsze utrudnienia przy nowej linii tramwajowej

Wiadomości Dokumenty trafiły nie do tego Olsztyna. Dalsze utrudnienia przy nowej linii tramwajowej

Odwlekająca się inwestycja utworzenia nowej linii tramwajowej w Olsztynie napotkała kolejną przeszkodę. Dokumenty miały trafić nie do tego miasta, co trzeba – donosi Gazeta Wyborcza.

Linia, która połączy osiedle Pieczewo z dworcem jest w przygotowaniu od dłuższego czasu. Oficjalnie żadne prace nie ruszyły, długo walczono o tytuł wykonawcy tej inwestycji, o czym pisaliśmy tutaj: Kolejna komplikacja z nową linią tramwajową w Olsztynie. Sprawa trafia do sądu, Komisja zbada, czy kolejna firma spełnia warunki w przetargu na wykonawcę linii tramwajowej.

Finalnie, Krajowa Izba Odwoławcza miała oddalić odwołania innych uczestników przetargu, a tym samym kwestia wykonawcy, zbliża się do końca. Jak informuje Gazeta Wyborcza, pojawiły się kolejne utrudnienia. Urzędnicy, którzy oczekiwali na dokumenty w tej sprawie, nie doczekali ich się. Tym samym ustalono, że papiery musiały trafić nie do stolicy Warmii i Mazur, a do miasta o tej samej nazwie pod Częstochową. Jest to pomyłka, która często się zdarza. Procedura otrzymania tych dokumentów przez właściwy Urząd Miasta, może trochę potrwać.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 2
Nie lubię 4

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

3
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x