fbpx
15 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Nowy trop w sprawie strzelaniny w kantorze. Policja namierzyła samochód

reklama

W piątkowy wieczór doszło do strzelaniny w Olsztynie. W trakcie obławy, wytypowano samochód, którym mógł poruszać się sprawca w tym dniu. Policjanci znaleźli go niedaleko miejsca zdarzenia.

Około godziny 19, w piątek (22.01) na ul. Głowackiego w Olsztynie, doszło do napadu na kantor. Zamaskowany napastnik wszedł do lokalu, podając się wcześniej za klienta i umawiając transakcję wymiany. Bandyta oddał strzały do osób znajdujących się w środku i raniąc przy tym kobietę, i mężczyznę, a następnie uciekł z łupem wartym około 450 tys. złotych. Policja rozpoczęła obławę. Zatrzymywano ruch, przeszukiwano auta, autobusy, sprawdzano kierowców. Nadeszły wieści ze szpitala, o stanie postrzelonych osób. Według najnowszych informacji, kobieta została postrzelona w nogę, mężczyzna w okolice klatki piersiowej i jego stan jest poważny, został wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną. Firma, która jest właścicielem kantoru zaoferowała 100 tys. zł za informacje o sprawcy napadu.

Obława w Olsztynie trwała do późnych godzin. Według informacji, które ustaliło TKO, koło godziny 23, na parkingu za centrum handlowym Victor, przy ul. Piłsudskiego, policjanci znaleźli auto, którym mógł poruszać się sprawca strzelaniny – taksówkę. Samochód został zabezpieczony. Na miejscu pracowali funkcjonariusze policji. Wszystkie dotychczasowe informacje w sprawie dostępne są tutaj:

reklama

PILNE ! Zatrzymano podejrzewanego w sprawie strzelaniny w Olsztynie

Nowe informacje. Brutalny napad na kantor. Są wieści ze szpitala, Fatalne wieści ze szpitala po strzelaninie w Olsztynie,

Olsztyn. 100 tys. złotych za informacje o sprawcy napadu na kantor,

Policja odcięła Jaroty i Pieczewo! Są ofiary strzelaniny,

Bezczelny bandyta strzelał do kobiety i mężczyzny. Wiadomo ile ukradł, Strzelanina w Olsztynie! Napad na kantor.

Nowy trop w sprawie strzelaniny w kantorze. Policja namierzyła samochód Nowy trop w sprawie strzelaniny w kantorze. Policja namierzyła samochód Nowy trop w sprawie strzelaniny w kantorze. Policja namierzyła samochód Nowy trop w sprawie strzelaniny w kantorze. Policja namierzyła samochód

Polecane: Auto detailing – co to jest, co wchodzi w jego skład?

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: