fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 8 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Olsztyn. 100 tys. złotych za informacje o sprawcy napadu na kantor

Wiadomości Olsztyn. 100 tys. złotych za informacje o sprawcy napadu na kantor

Firma, na którą w piątek wieczorem dokonano w Olsztynie napadu z użyciem broni palnej ufundowała 100 tys. zł nagrody za wskazanie sprawcy – poinformował przedstawiciel kantoru. Stan jednej z postrzelonych osób jest bardzo poważny. W Olsztynie trwa policyjna obława.

Przedstawiciel firmy FlyingAtom, na siedzibę której dokonano napadu, Dawid Muszyński poinformował, że osoba, która wskaże sprawcę otrzyma 100 tys. zł nagrody. Na informacje o sprawcy napadu z bronią firma czeka mejlowo pod adresem olsztyn@flyingatom.com.

„Współpracownicy zostali postrzeleni z broni palnej, Paweł walczy o życie w szpitalu, Klaudia została postrzelona w nogę i trafiła do innego szpitala” – poinformował Muszyński.

W piątek między godz. 18, a 19 do placówki FlyingAtom w Olsztynie przy ul. Głowackiego, która jest kantorem Bitcoinowym i sprzedaje także złoto, wszedł uzbrojony zamaskowany napastnik i postrzelił dwie osoby. Policja podała, że napastnik prawdopodobnie uciekł ze złotem „o nieustalonej wartości”.

„Ten człowiek umówił się na dużą transakcję, chciał kupić złoto za 450 tys. zł – 60 uncji. W kantorze były trzy osoby: dwie z nich postrzelił, jedna uciekła z kantoru i wezwała policję. Ten nasz współpracownik jest obecnie przesłuchiwany na policji” – powiedział Muszyński. Dodał, że sprawca napadu miał grozić bronią także osobie, która na parterze budynku pełniła ochronę.

Biuro, w którym dokonano napadu mieści się w ścisłym centrum Olsztyna, w wieżowcu, w którym siedzibę ma m.in. wojewódzki urząd pracy. O szczegółach sprawy pisaliśmy już tutaj:

  1. PILNE ! Zatrzymano podejrzewanego w sprawie strzelaniny w Olsztynie
  2. Policja odcięła Jaroty i Pieczewo! Są ofiary strzelaniny,
  3. Bezczelny bandyta strzelał do kobiety i mężczyzny. Wiadomo ile ukradł,
  4. Strzelanina w Olsztynie! Napad na kantorFatalne wieści ze szpitala po strzelaninie w Olsztynie.

Strzelanina w Olsztynie! Napad na kantor

Strzelanina w Olsztynie! Napad na kantor Strzelanina w Olsztynie! Napad na kantor Strzelanina w Olsztynie! Napad na kantor

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 1
Nie lubię 2
ŹródłoPAP
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x