fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 8 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Nowe informacje. Brutalny napad na kantor. Są wieści ze szpitala

Wiadomości Nowe informacje. Brutalny napad na kantor. Są wieści ze szpitala

Olsztyńska policja szuka sprawcy napadu na kantor w centrum miasta. Zamaskowany napastnik zrabował w piątek wieczorem złoto o wartości 450 tys. zł i postrzelił dwie osoby. Właściciel kantoru poinformował, że jedna z rannych osób jest w śpiączce farmakologicznej.

Oficer prasowy olsztyńskiej policji Andrzej Jurkun poinformował, że policjanci wciąż prowadzą działania operacyjne, które mają doprowadzić do zatrzymania sprawcy napadu na kantor. „Policjanci zabezpieczyli ślady, nagrania kamer z monitoringu, a także rozpytali świadków zdarzenia. Do działań został włączony pies tropiący z przewodnikiem” – poinformował w sobotę Jurkun. Dodał, że na miejscu pracowali policjanci i prokurator.

Do późnych godzin nocnych policja blokowała w Olsztynie wiele dróg, kontrolując każde auto. Sprawdzano także miejskie autobusy. W sobotę rano po Olsztynie można już się normalnie przemieszczać.

W piątek po godz. 19 do kantoru FlyingAtom w Olsztynie, który zajmuje się sprzedażą Bitcoinów i złota przyszedł zamaskowany napastnik. Właściciel kantoru Dawid Muszyński powiedział, że napastnik zabrał uncje złota o wartości 450 tys. zł. i postrzelił dwoje przedstawicieli firmy – mężczyznę i kobietę. „Stan Pawła jest poważny, z naszych informacji wynika, że jest wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej” – powiedział w sobotę Muszyński.

Firma FlyingAtom oferuje 100 tys. nagrody osobie, która przyczyni się do zatrzymania sprawcy napadu.

Jurkun poinformował, że policjanci przeszukali pobliski teren i weryfikowali nagrania monitoringu, ale na razie nie doprowadziło to do zatrzymania sprawcy napadu.

Kantor FlyingAtom mieści się na czwartym piętrze wieżowca w centrum Olsztyna. W tym samym budynku swoją siedzibę ma m.in. Wojewódzki Urząd Pracy. 

PILNE ! Zatrzymano podejrzewanego w sprawie strzelaniny w Olsztynie

Nowy trop w sprawie strzelaniny w kantorze. Policja namierzyła samochód

Strzelanina w Olsztynie! Napad na kantor Strzelanina w Olsztynie! Napad na kantor Strzelanina w Olsztynie! Napad na kantor Strzelanina w Olsztynie! Napad na kantor

Policja odcięła Jaroty i Pieczewo! Są ofiary strzelaniny Policja odcięła Jaroty i Pieczewo! Są ofiary strzelaniny Policja odcięła Jaroty i Pieczewo! Są ofiary strzelaniny Policja zamyka ulice. Poszukują sprawcy usiłowania zabójstwa Policja zamyka ulice. Poszukują sprawcy usiłowania zabójstwa Policja zamyka ulice. Poszukują sprawcy usiłowania zabójstwa Policja zamyka ulice. Poszukują sprawcy usiłowania zabójstwa Policja zamyka ulice. Poszukują sprawcy usiłowania zabójstwa Policja zamyka ulice. Poszukują sprawcy usiłowania zabójstwa

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 2
Nie lubię 2
ŹródłoPAP

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


4 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

4
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x